Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Triatlon Żywiecki - Reportaż by_Daniel

    Cześć.
    Wieki mnie tu nie było, w między czasie zdążyłem zmienić system ale postanowiłem wrócić do publikowania tutaj swoich prac Na pierwszy ogień wrzutka z zawodów triatlonowych w Żywcu. Zapraszam do oceny zdję ć

    Urzyty sprzęt: 2x Canon 5D Mk III + C16-35L II + C70-200L IS II

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.
    Załączone miniatury Załączone miniatury 1.jpg  

    2.jpg  

    Ostatnio edytowane przez Daniel_Foto ; 05-09-2016 o 17:12
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

  2. #2

    Domyślnie

    Miał być triatlon i jest triatlon. Mnie się podoba. Widać, że się coś dzieje. Fotka z rowerami trochę nie tak, wzrok leci na nieostrego pana.
    Poproś moda, to poprawi literówkę. Ten użyty sprzęt dziwnie wygląda
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Miał być triatlon i jest triatlon. Mnie się podoba. Widać, że się coś dzieje. Fotka z rowerami trochę nie tak, wzrok leci na nieostrego pana.
    Poproś moda, to poprawi literówkę. Ten użyty sprzęt dziwnie wygląda
    Dzięki za komentarz Fakt faktem wzrok może uciekać na tego gościa, ale ja go zauważyłem już po zrobieniu zdjęcia.

    A modą poproszę o poprawkę literówki
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

  4. #4

    Domyślnie

    Fajny reportaż bo jest opowiedziana historia, natomiast jako amator chciałem może coś zasugerować. Zawsze się można ze mną nie zgodzić
    Trochę można by popracować nad edycją.
    Zdjęcie otwierające takie za bardzo tajemnicze - mało triatlonowe (mnie się kojarzy z żeglarstwem) , ja bym bardziej chyba 2 widział, ale to tyko moje zdanie.
    Ogólnie może kilka zdjęć usunąć? Np. 5 i 6 to te same plany przedstawiające w sumie to samo. 12 i 14 to też prawie te same kadry.
    Dosyć dużo kadrów centralnych. Można by na części wykorzystać zasadę kompozycyjną, że przed poruszającym się obiektem powinno się zostawić 2/3 kadru.
    Pozdrawiam.
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joniu85 Zobacz posta
    Fajny reportaż bo jest opowiedziana historia, natomiast jako amator chciałem może coś zasugerować. Zawsze się można ze mną nie zgodzić
    Trochę można by popracować nad edycją.
    Zdjęcie otwierające takie za bardzo tajemnicze - mało triatlonowe (mnie się kojarzy z żeglarstwem) , ja bym bardziej chyba 2 widział, ale to tyko moje zdanie.
    Ogólnie może kilka zdjęć usunąć? Np. 5 i 6 to te same plany przedstawiające w sumie to samo. 12 i 14 to też prawie te same kadry.
    Dosyć dużo kadrów centralnych. Można by na części wykorzystać zasadę kompozycyjną, że przed poruszającym się obiektem powinno się zostawić 2/3 kadru.
    Pozdrawiam.
    Dzięki za uwagi, wezmę je pod uwagę
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

  6. #6

    Domyślnie

    Patrząc po tytule spodziewałem sie zdjęć z jakiejś libacji alkoholowej z Żywca a tu prosze jaki pozytywny zonk !
    Ładnie pokazana impreza.
    Zastanawia mnie tylko zdjecie numer 12 - pan zawraca bo zapomnial zaliczyc jakiegos etapu ?
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krupek Zobacz posta
    Patrząc po tytule spodziewałem sie zdjęć z jakiejś libacji alkoholowej z Żywca a tu prosze jaki pozytywny zonk !
    Ładnie pokazana impreza.
    Zastanawia mnie tylko zdjecie numer 12 - pan zawraca bo zapomnial zaliczyc jakiegos etapu ?
    Dziękuję za odwiedziny i komentarz Co do 12 to sam nie wiem tam się wydarzyło ale sytuacja wydała mi się ciekawa
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Beskid Zywiecki
    By romek257 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-01-2015, 21:02
  2. [ Portret ] Kasia by_Daniel
    By Daniel_Foto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-01-2014, 16:41
  3. L&P by_Daniel
    By Daniel_Foto in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 23:56
  4. [ Portret ] Paulina by_Daniel
    By Daniel_Foto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-12-2013, 00:00
  5. [ Portret ] Kasia - Zapowiedź by_Daniel
    By Daniel_Foto in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 21:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •