Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie XXIV Dni Częstochowy - Koncert Formacji Nieżywych Schabuff i T.Love.

    Ostatnio edytowane przez Michał Sz. ; 30-08-2016 o 14:05

  2. #2

    Domyślnie

    Poprawne zdjęcia, ale takie... plakatowe. Brak szału, emocji. Może z tych chałturzących dziadów nie da się nic wykrzesać, ale to Ty tam rządziłeś. Trzeba to było jakoś "spłętować".
    sprzęt: fotografuję sercem

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jędrula Zobacz posta
    Poprawne zdjęcia, ale takie... plakatowe. Brak szału, emocji. Może z tych chałturzących dziadów nie da się nic wykrzesać, ale to Ty tam rządziłeś. Trzeba to było jakoś "spłętować".
    To oczywiste, że wolałbym być w fosie na koncercie Iron Maiden, Slayer czy Gojira, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Była okazja do postrzelania, to poszedłem.
    Pamiętaj o tym, że Częstochowa to święte miasto i wszystko co niegrzeczne nie ma racji bytu na dużych imprezach..... w związku z tym mogę liczyć jedynie na "pozytywne" wibracje, czyli nie moje klimaty w stylu pop, reggae, hip hop i tym podobne.....

  4. #4

    Domyślnie

    Więcej zdjęć "z życiem" masz juz na stronie z tego koncertu - wybór na nikoniarzy wyszedł jakiś ciut przypadkowy...


    PS: zastanawia mnie Towja domena http://concertphotography.pl .... tak ciekawości odpowiedz mi : czy nie jest za bardzo angielska żeby być w .pl lub czy nie jest blednie w .pl zeby byc po angielsku.
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krupek Zobacz posta
    Więcej zdjęć "z życiem" masz juz na stronie z tego koncertu - wybór na nikoniarzy wyszedł jakiś ciut przypadkowy...


    PS: zastanawia mnie Towja domena http://concertphotography.pl .... tak ciekawości odpowiedz mi : czy nie jest za bardzo angielska żeby być w .pl lub czy nie jest blednie w .pl zeby byc po angielsku.


    Wybór nazwy domeny jest ciut przypadkowy. To pierwsza lepsza nazwa kojarząca się z tematyką zdjęć z koncertów, która była wolna i która przyszła mi do głowy. Dlaczego? Chyba za późno, żeby załapać się na polską nazwę w pl a na pewno za wcześnie, żeby być po angielsku, nie mniej jednak gdzieś tam chcę sobie wrzucać te swoje fotki. Jest jak jest. Była wolna, to została zajęta. Ja bym do tego nie dorabiał żadnej filozofii.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Sz. Zobacz posta


    Wybór nazwy domeny jest ciut przypadkowy. To pierwsza lepsza nazwa kojarząca się z tematyką zdjęć z koncertów, która była wolna i która przyszła mi do głowy. Dlaczego? Chyba za późno, żeby załapać się na polską nazwę w pl a na pewno za wcześnie, żeby być po angielsku, nie mniej jednak gdzieś tam chcę sobie wrzucać te swoje fotki. Jest jak jest. Była wolna, to została zajęta. Ja bym do tego nie dorabiał żadnej filozofii.
    eeee tak się tyllko czepiam jak do dodawania photography do swojego profilu na FB lub gdzie indziej świadczącym chyba o chęci międzynarodowej karierze .

    ale nie traktuj mojego zdania powaznie
    Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem .....
    foto.krupek.info https://500px.com/krupek moje foto pstryki

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krupek Zobacz posta
    eeee tak się tyllko czepiam jak do dodawania photography do swojego profilu na FB lub gdzie indziej świadczącym chyba o chęci międzynarodowej karierze .

    ale nie traktuj mojego zdania powaznie
    Jestem hobbystą, więc w kwestii robienia zdjęć sam siebie nie traktuję jakoś specjalnie poważnie. Ma to tą zaletę, że nie muszę przejmować się żartami, traktować je ambicjonalnie i być obrażalski. Żyję z czegoś zupełnie innego i postanowiłem sobie, że w kwestii robienia zdjęć bajer pod postacią słowa "profesjonalizm" w odniesieniu do tego co robię z aparatem nigdy nie przejdzie mi przez usta. Tak zdrowiej. Bez napinki.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Michał Sz. ; 13-09-2016 o 13:23

  8. #8

    Domyślnie

    A mnie się podobają. Owszem, może nie ma w nich szaleństwa - znaczy są 'plakatowe' cokolwiek miałoby to znaczyć, ale ogólnie podoba mi się spokojne opanowanie całości: kolory żywe ale nie radioaktywne, ekspozycja więcej niż należyta, powiedziałbym nawet że jak na warunki zastane to wzorowa, kadrowanie (poza 6 do któregomam lekkie pretensje) na przyzwoitym poziomie... Dla mnei więcej niż dobrze.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A mnie się podobają. Owszem, może nie ma w nich szaleństwa - znaczy są 'plakatowe' cokolwiek miałoby to znaczyć, ale ogólnie podoba mi się spokojne opanowanie całości: kolory żywe ale nie radioaktywne, ekspozycja więcej niż należyta, powiedziałbym nawet że jak na warunki zastane to wzorowa, kadrowanie (poza 6 do któregomam lekkie pretensje) na przyzwoitym poziomie... Dla mnei więcej niż dobrze.
    Też mam do tej 6 pretensje. Wyszło za ciasno. Nie mogłem się jednak oprzeć przed jej wrzuceniem ze względu na to, że koleś tak troszkę patrzy mi w lufę, a to zawsze ma dla mnie jakąś dodatkową wartość. Dzięki za miłe słowa.

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Koncert zespołu Dżem - Dni Blachowni 2016
    By Michał Sz. in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-05-2016, 09:51
  2. [ Reportaż ] Koncert z okazji dni patrona Pułtuska
    By maks95 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-10-2011, 11:14
  3. [ Reportaż ] [koncert] Dni Ostrowca: Farna, Markowska, SNL, Waglewski Fisz Emade
    By billyeliot in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 17:10
  4. [ Reportaż ] ~ Formacja Nieżywych Schabuff ~
    By mswilk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 08:18
  5. [ Reportaż ] Koncert T.love - Ogrodzieniec
    By patrycjusz in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-09-2006, 01:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •