Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Reine

  1. #1

    Domyślnie Reine

    Po dwóch dniach deszczyku i totalnego byczyska po północy przestało padać.
    Zrobiło się całkiem ciekawie, a że nie chciało mi się spać poszedłem na spacerek.



    1





    -
    Nikon i parę szkiełek

  2. #2

    Domyślnie

    Klasyczny kadr, może nawet linia horyzontu zbyt blisko środka. Ładne kolory, zwłaszcza chmury i kolor wody. Byłem tam 6 lat temu o tej samej porze i nie było grama śniegu.


    W zeszłym tygodniu byłem w Norwegii, ale nastawiłem się głównie na fiordy. Miały być 3 tygodnie, wyszło półtora i widzę, że jednak dobrze zrobiłem wracając tydzień wcześniej. Planowałem Lofoty, ale ostatecznie zwialiśmy z rejonu Jotunheim po kilku dniach deszczu i braku perspektyw na poprawę pogody.
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  3. #3

    Domyślnie

    Z pogodą tam to istny cyrk. Przejechałem Norwegię od Lofotów do Kristiansandu w czasie 3 tygodni. Pogoda w kratkę i na północy zimno jak...
    W A na Lofotach czekałem 3 dni aby łaskawie przestało padać. Na Drodze Atlantyckiej oczywiście deszcz
    W Jotunheimen piękna pogoda, a za chwile deszcz i deszcz.
    Ale jak nie pada to tam jest na prawdę pięknie
    Janusz
    Nikon i parę szkiełek

  4. #4

    Domyślnie

    Po około 2 godzinach trochę się zmieniło...



    2





    -
    Nikon i parę szkiełek

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawa perspektywa. Z którego to miejsca robione?

    Skorzystałeś może z okazji i wspiąłeś się na Reinebringen? Bardzo fajna miejscówa, ale strasznie już obcykana.
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    Z którego to miejsca robione?

    Skorzystałeś może z okazji i wspiąłeś się na Reinebringen? Bardzo fajna miejscówa, ale strasznie już obcykana.


    Tam gdzie od E10 odchodzi droga do Reine - https://www.google.pl/maps/@67.928338,13.0839277,16.97z

    Tak, czekałem prawie trzy dni aby się tam wczołgać ... Było po deszczu więc można powiedzieć że było mało śmiesznie i duże zamglenie. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=274310

    Generalnie mimo "złośliwej" pogody bardzo mi się tam podobało. Można dobrze odpocząć jeśli się nie śpieszyć i nie nakręcać się na super foty .

    Janusz
    Nikon i parę szkiełek

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Reine
    By stroop in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 12:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •