Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tunerfest 2016

  1. #1

    Talking Tunerfest 2016

    Witam. To moje pierwsze zdjęcia, które wrzucam na to forum. Mam nadzieję, że przypadną Szanownym Użytkownikom do gustu. Zdjęcia wykonałem podczas Tunerfest 2016 na torze Oulton Racing Circuit w UK. Było to moje pierwsze podejście do panningu i zdjęć motoryzacyjnych poza próbami na moim już wysłużonym Seacie.

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10

  2. #2

    Domyślnie

    Cisza, nikt nic nie napisał, to może ja się wypowiem na temat tego, co nam tu pokazałeś

    Jedynka jest minimalnie nietrafiona z panoramowaniem - rozmazały się lekko napisy na samochodzie i lekko za ciemna
    W dwójce przydałby się dłuższy czas żeby jeszcze bardziej rozmyć tło - pod takim kątem spokojnie jest to wykonalne + też jest trochę ciemnawo,
    Trójka cierpi na zbyt dużo dołu, ale domyślam się, że "wycinałeś" budynek w tle,
    Czwórka jakby była robiona przez mgłę i kadrowałbym nieco bardziej w lewo żeby ten błyszczący korek był w mocnym punkcie i aby pozbyć się tej śrubki przy prawej krawędzi (niczego nie wnosi, a odwraca uwagę ),
    Piątka znów jakas mgła, ale perspektywa mi się podoba,
    6, 7, 8 - wybieram 8
    9, 10 coś jakby ostrość uciekła, no i znów ta mgła. Dodatkowo na 9. WB lekko do oziębienia

    No i matryca do czyszczenia

    Pozdrawiam,
    SerU
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za cenne uwagi
    Biorę się do roboty i mam nadzieję, że następna wrzutka bardziej się spodoba
    Matryca idzie do czyszczenia no i muszę zlokalizować skąd bierze się ta mgła.

    Pozdrawiam
    MiKar

  4. #4

    Domyślnie

    Mgła to raczej z obróbki się wzięła Albo odkryłeś dehaze i poleciałeś za bardzo w lewo, albo coś z kontrastem/bielami/czerniami jest nie tak
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Mgła to raczej z obróbki się wzięła Albo odkryłeś dehaze i poleciałeś za bardzo w lewo, albo coś z kontrastem/bielami/czerniami jest nie tak
    Dokładnie- zwykle spadek kontrastu. Czy to przez foto pod światło, czy przez ciągnięcie cieni...

  6. #6

    Domyślnie

    No możliwe, że cienie trochę za bardzo pociągnąłem Raczej staram się nie przesadzać z suwakami, ale widocznie to i tak za dużo było

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] IRAN 2016
    By mackaron in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-08-2016, 10:50
  2. [ Przyroda ] Liskamm 2016
    By 12jelonkow in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 12-04-2016, 19:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •