Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Josephsburg

  1. #1

    Domyślnie Josephsburg

    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Jako miłośnik B&W powiem tylko że świetne zdjęcie.

  3. #3

    Domyślnie

    Jako milosnik pochlebnych komentarzy powiem dziekuje
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #4

    Domyślnie


    - - - - kolejny post - - - - - -

    po niewielkiej korekcie
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Sufenta ile czasu zeszło Ci na robienie zdjęć tych wszystkich stacji metra ?

  6. #6

    Domyślnie

    ok.8 godzin. to nie sa oczywiscie "wszystkie" stacje lecz wybrane. jesli sie zdecydujesz to nie zapomnij o "genehmigungu". wspomniane 8 godzin wystarczylo jedynie na czesc zaplanowanych i jedynie na "jazde obowiazkowa"- kamera centralnie, zadnych kreatywnych zdjec z reki. pzdr.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 20-05-2016 o 14:20
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  7. #7

    Domyślnie

    Podoba mi się kadr, dzielący się na dwie części - nawiązujące do siebie i jednocześnie różniące się. Nie wiem natomiast do końca co sądzić o konwersji. Może to wynika stąd, że w poprzednich odsłonach metra kolor się sprawdził, wzbogacając kompozycje, i na tej podstawie może wydawać mi się, że w wersji barwnej to zdjęcie byłoby jeszcze lepsze. Z drugiej strony konwersja nie budzi moich dylematów w tym przypadku - https://www.flickr.com/photos/993508...n/photostream/ . Na zalinkowanym zdjęciu wydaje mi się, że nie działo się jednak tyle w kadrze, a konwersja była bardziej "zdecydowana".

  8. #8

    Domyślnie

    Wszystkie komentarze czytam bardzo uwaznie a najbardziej mnie ciesza te krytyczne- nawet tak subtelnie krytyczne jak kolegi Dune. Zdjec U-Banh München mam 100 milionow i wersja kolorowa Josephsburg pojawi sie wkrotce... Jezu, mozna to zrozumiec tak jakby ktokolwiek na nia czekal P.S. zwrot "jeszcze lepsze" smakuje rownie dobrze jak ramazzotti- prost/salute!
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  9. #9

  10. #10
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •