Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Czarnobyl - Pripiat, 30 lat od wybuchu

    Taki odgrzewany kotlet ale ze względu na 30-to lecie wybuchu czwartego reaktora naszło mnie aby przypomnieć Wam o tym zdarzeniu. Zdjęcia zrobiłem ponad 6 lat temu ale ciągle żyję nadzieją, że któregoś dnia będzie mi dane je poprawić bo w jpg'ach to teraz wstyd trzaskać foty

    1.


    2.


    3.


    4.


  2. #2

    Domyślnie

    Z tymo jotpegami to przesadzasz - teraz to pro i semipro trzaskaja w nich foty. Rawki są dla amatorów... pro i semipro nie mają czasu by się bawić w obróbkę - oni od razu robią idealne zdjęcia. BTW foty z Czarnobyla coś w sobie mają i lubię je oglądać.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Z tymo jotpegami to przesadzasz - teraz to pro i semipro trzaskaja w nich foty. Rawki są dla amatorów... pro i semipro nie mają czasu by się bawić w obróbkę - oni od razu robią idealne zdjęcia. BTW foty z Czarnobyla coś w sobie mają i lubię je oglądać.
    Ja jestem amator więc mam kupę czasu na raw'y Jeśli mielibyście ochotę na więcej zdjęć to proszę o odzew, mogę coś tam jeszcze pokazać z moich marnych jpg'ów sprzed 6 lat. Bardzo miło wspominam pobyt na Ukrainie oraz noclegi w Sławutyczu oraz Kijowie.

  4. #4

    Domyślnie

    Dawaj więcej, też lubię oglądać zdjęcia z Czarnobyla, czy tam Prypeci.
    Dziwnym nie jest

  5. #5

    Domyślnie

    Przepraszam za zwłokę ale już naprawiam swój błąd.

    1. Dworzec w Czarnobylu, na którym wysiadamy z pociągu ze Sławutycza, gdzie zazwyczaj jest nocleg.


    2. Stacjonarne dozymetry, bramki przez które przechodzimy wracając z wycieczki po Czarnobylu oraz Prypeci


    3. Jakby komuś buty zbyt się ubrudziły radioaktywną ziemią.


    4. Plac przed bramą wjazdową do samej elektrowni. W tle sarkofag nad 4-tym reaktorem, który to wyleciał w powietrze. Na pierwszym planie dozymetr na rzeźbie. Skala pokazuje 2,24 mikrosiwerta na godzinę. Dawka bezpieczna dla zdrowia to 0,3.


    5. Jedno z graffiti w Prypeci.


    6. To diabelskie koło jest pewnie znane wszystkim Wam. Pewnie nie jeden z Was jak i ja biegał w wirtualnym świecie z karabinem w grze COD czy STALKER


    7. Widok z wieżowca tego samego co zdjęcie wyżej, tylko odwracam się o 180%. W dali sławne Oko Moskwy. Potężne radary pozahoryzontalne, które opuścili Rosjanie po wybuchu reaktora.


    8. W dali reaktor nr 4



    Sporo mam tego jeszcze jeśli kogoś to interesuje postaram się coś jeszcze pokazać.

  6. #6

    Domyślnie

    Te okolice najlepiej w cz-b pokazac, nabeiraja klimatu
    D610 | N 35mm f2 | N 24-120mm f4 | T 100-400mm f4.5-6.3

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] [.Maciej] Od lat samotni
    By M-P in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-04-2013, 17:59
  2. [ Reportaż ] Czarnobyl i Prypeć - 25 lat po wybuchu w elektrowni atomowej [Łukasz Mikuć]
    By MarviN in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 23-06-2011, 19:02
  3. [ Architektura ] ...i tak od 300 lat
    By nos74 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-04-2011, 15:28
  4. [ Reportaż ] 30 lat JAROCINA a PUNK NOT DEAD STILL
    By NBA in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 18:59
  5. [ Reportaż ] 30 lat Oddziału Zamkniętego - kilka strzałów
    By fIlek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-07-2009, 22:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •