Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Sesja modowa - Magda dla Belladonnafashion :)

    Witam,
    Dzisiaj wrzucam takie oto fociszcze ... Co wy na to?

    1.


  2. #2

    Domyślnie

    Ale ekstra modelka! Strasznie mi się podoba taki typ urody...
    Kolor sukni się nie zgadza na środku względem tych z boku...

  3. #3

    Domyślnie

    Ale jak się może nie zgadzać skoro temperatura barwowa jest taka sama?? Ja nie widzę różnicy.

  4. #4

    Domyślnie

    Kadr ciąłbym równo z koniuszkiem wyższego ucha środkowej sceny ; ale to tylko kosmetyka ......

  5. #5

    Domyślnie

    Okej - sukienka ta sama, oświetlenie zapewne takie samo, nawet modelka tak samo śliczna na wszystkich trzech zdjęciach ale w kolorach coś mi się nie zgadza. Może po prostu za mało się jeszcze na tym znam...
    W każdym razie, w ramach zwykłej akademickiej ciekawości, pobrałem kolor z tego samego miejsca na sukience po lewej stronie i ze środkowej, a później wypełniłem nimi prostokąty lewy i prawy. Wyszło, że nieco się różnią.
    Czy tak, czy siak - nie zmienia to faktu, że modelka śliczna, a ponieważ kobiety zmienne są - nie czepiam się niczego


  6. #6

    Domyślnie

    Archibald6803 - kwestia kadrowania to temat rzeka i indywidualnych upodobań. UFI - może wydawać się , że środkowe zdjęcie jest nieco ciemniejsze i może tak jest, ale wracając do Twoich próbek - jeśli pobierzesz ze środkowego zdjęcia 2 próbki z innych miejsc też bedziesz miał inne odcienie, ponieważ sukienka nie jest gładka a światło odbija się pod różnymi kątami - i na 100 % odcienie będą inne Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo ladne zdjecia. choc moze nie byloby calkiem od rzeczy gdyby damy w tle (wiem- to ta sama dama) rozne pozy mialy. ale i tak jest ladnie.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #8
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale ta różnica w barwie to efekt nie doskonałości oka, które miesza czerwony z niebieskim przez co wydaje się że zabarw jest jakiś fioletowy, a na środku wyraźnie oddziela czerwony od niebieskiego, czym mniejsze zdjęcie tym bardziej ten efekt będzie się pogłębiał.

  9. #9

    Domyślnie

    Oko nie miesza czerwonego z niebieskim (oko nie miesza zadnych kolorow)- za widzenie kloru czerwonego odpowiedzialne sa long wavelenght cone pigments (ok.560 nm), za kolor niebieski short wavelenght. "Niedoskonalosc" piszemy razem.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 04-05-2016 o 14:30
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #10

    Domyślnie

    fajne zdjęcie, ale faktycznie pozy w tle mogłyby się trochę bardziej różnić - byłby ciekawszy efekt

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. magda z sesja w tle...
    By Pienia in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 12:39
  2. [ Portret ] Potrójna sesja: Magda
    By Witek "Wisz" in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 09:34
  3. Fotografia portretowa / modowa
    By matt4 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-03-2010, 16:18
  4. [ Portret ] Druga sesja z Magdą
    By Locter in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-08-2009, 15:47
  5. [ Portret ] Pierwsza Sesja - Magda
    By Ch0 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-02-2009, 23:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •