Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Gitarowy wariat

  1. #1

    Domyślnie Gitarowy wariat

    Nieśmiało prezentuję swoje poczynania koncertowe. Nie tylko dlatego, że chcę pokazać zdjęcia, ale też dlatego, że chcę przedstawić Wam Jonatana Koźlika. W pracy pedagogicznej ważne jest czasem, aby dostrzec dziecko i dać mu szansę rozwinąć skrzydła. Jonatan jest uczniem mojej żony, który nieśmiało przyznał się, że gra na gitarze. Został przez nią wciągnięty do kilku akcji szkolnych i rozwinął skrzydła, aż miło się słucha. Człowiek dla którego nic nie jest problemem, który zawsze jest gotowy do działania i z ogromną radością i wielką skromnością zdobywa kolejne trofea. Gdyby ktoś chciał Jonatana posłuchać, pod spodem link do filmiku z Ogólnopolskiego Konkursu Wokalno-Muzycznego ZDZ w Kielcach, który Jonatan wygrał:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ccr-75itrNY
    Zdjęcia z piątkowego występu Jonatana w Narodowym Centrum Piosenki Polskiej w Opolu

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    Dziękuję za wizytę i pozostawienie krytycznego słowa. Pozdrawiam serdecznie!

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie mało urozmaicone kadry i za dużo zdjęć mówiących o tym samym.

    Powodzenia dla młodego, zdolnego człowieka.
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Po przescrolowaniu do czwartego zdjęcia identyczne odczucia jak u @burtona. Toteż wszelkimi kończynami podpisuję sie pod powyższą opinią.

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie Panowie. Fakt, ciężko mi było coś wymyślić odnośnie artysty, który był sam na scenie i nie wykonując za dużo ruchów tylko grał Myślę, że historia tego koncertu może być opowiedziana trzema zdjęciami, albo monotonia wynika z mojego braku doświadczenia w tego typu reportażu. Niemniej dziękuję za krytykę, z pewnością wyciągnę wnioski
    A może ktoś coś i techniczno-obróbkowej stronie powie? (mam nadzieję, że się to nie okaże zachętą do egzekucji )

  5. #5

    Domyślnie

    Jakiego szkiełka używałeś?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Jakiego szkiełka używałeś?
    Nikkora 17-55 2.8, 35 1.8 DX i 85 1.8, wszystko na D7100 bez błyskacza

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Wrocław - Rekord Gitarowy [duużo zdjęć]
    By velaskez in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 01:54
  2. [ Reportaż ] [10 szt.] Gitarowy Rekord Guinnesa
    By ekonet in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 03-05-2007, 01:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •