Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Cerkiew w Piątkowej


    Sebastian pokazał już wersję b&w, więc dla mnie pozostaje kolor:



    Dla porównania, kilka zdjęć z jesieni.


  2. #2

    Domyślnie

    Mam lekkie wrażenie że jest mało ostre a pozatym zastanowiłbym się na przecięciem z dołu 5 cm. bez tych deseczek na dole moim zdaniem wygląda lepiej.
    D300 + Nikkor 16-85 + Nikkor 35G+ Metz-48+Nikkor 70-300G

  3. #3

    Domyślnie

    Trzeba by przyciąć lub wyciąć drzewa, bo psują kompozycję. Może, gdy się zazielenią będzie lepiej.
    Nie wiem, co napisać.

  4. #4

    Domyślnie

    Ależ pięknie i zapraszająco wyszła ta kładeczka! Nie obcinaj tego broń boże. Co do samej cerkiewki - nie wiem, czy jest miejsce z którego wyszłaby lepiej; pięknie się komponuje z tymi drzewami.

    I przy okazji - w końcu wiem, co to za akwarelka wisi u mnie na ścianie w domu rodzinnym. Już jako dziecko zawsze mi się wydawało, że jakaś dziwna ta budowla, którą ktoś namalował, te kamienne filary i w ogóle taki niski dach - a tu nagle zobaczyłem ją na zdjęciu. Aż westchnąłem!

    Dzięki!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja się aż tak zachwycał nad tym zdjęciem nie będę, te z jesieni są zdecydowanie ciekawsze.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za uwagi. Aby wyjaśnić sprawę - mi również bardziej podobały się warunki jesienne, ale skoro odwiedziłem(liśmy) to miejsce, i przez kilka minut nawet ładnie świeciło, głupio by było nie zrobić żadnego zdjęcia Odnośnie kadru, to rozumiem że ta kładka może drażnić (trochę rachityczna jak na pierwszy plan), faktycznie wersja przycięta też nie wygląda źle, ale - podobny kadr już kiedyś zrobiłem (drugie zdjęcie w linku), do tego znacznie lepiej wyszedł. I teraz rodzi się pytanie - czy za każdym razem silić się na oryginalność (co w miejscu odwiedzanym już któryś raz jest raczej trudne), czy za każdym razem powtarzać te same, sprawdzone kadry?

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Co do samej cerkiewki - nie wiem, czy jest miejsce z którego wyszłaby lepiej; pięknie się komponuje z tymi drzewami.
    Miejsca nie ma tam za wiele, z każdej strony coś przeszkadza, teraz chociaż trawa wykoszona, ja jak ostatnio tam byłem to była dżungla.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  9. #9

    Domyślnie

    Z każdym miesiącem trawa i inne zarośla będą coraz wyższe - pamiętam czas, gdy wyrosły tak wysoko, że statyw ledwo wystawał ponad nimi... A tymczasem pokażę jeszcze jedno zdjęcie, z drugiej strony, zrobione trochę wcześniej niż poprzednie:


  10. #10

    Domyślnie

    Za sprawą kąta, pod którym pokazałeś budowlę, oraz "gładkości" planu prowadzącego do cerkwi, najbardziej podoba mi się zdjęcie nr 3, ale i pozostałym trudno cos zarzucić.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Cerkiew w Piątkowej
    By zgera in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2014, 16:23
  2. [ Architektura ] Stara cerkiew w Piątkowej
    By creep in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-10-2014, 07:31
  3. [ Krajobraz ] Cerkiew...
    By bajcy in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-03-2013, 20:43
  4. [ Architektura ] cerkiew
    By vienko in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 19:07
  5. [ Architektura ] Cerkiew
    By gadas in forum Architektura
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-09-2007, 20:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •