Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Aniołek samograj

    Zauważyłem ostatnio sporo portretów dzieci na forum. Ośmielony tym faktem postanowiłem również poddać pod Waszą ocenę moje zdjęcia pewnego przesympatycznego małego człowieka


  2. #2

    Domyślnie

    Hmmm... czyli brak odzewu mogę traktować jako niemy komentarz w stylu "zdjęcia w miarę poprawne ale szału nie ma " ?

  3. #3

    Domyślnie

    No cóż, tak szczerze, to zdjęcia w miarę poprawne ale szału nie ma...
    model fajny, światło ok, poza średnia i chyba ciut za szerokim szkłem, tzn nawet jeśli portretowe to korzystniej wyglądałoby dłuższym
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #4

    Domyślnie

    Dwójka jak dla mnie zupełnie na nie. Jedynka w miarę przyjemna w odbiorze - a byłaby naprawdę fajna gdyby nie dwa szczegóły - po pierwsze można było uczesać dziecko - bo styl tego portretu się o to prosi, a po drugie chyba za duża ta koszula - bo się pozwijała przy rękawach. Jeżeli nie było mniejszej, to przynajmniej przed wykonaniem zdjęcia było spróbować te rękawy nieco lepiej ułożyć.
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Oba bardzo fajne. Dwojka tym bardziej. I cale szczęście, ze chlopak nie czesany specjalnie jak do zdjecia na odpust i koszula fajna, bo ciut wieksza.

  6. #6

    Domyślnie

    Na wybór koszuli akurat nie miałem wpływu ale właśnie wydawało mi się, że całkiem dobrze taka większa wygląda i z tymi lekko zwichrowanymi włosami skojarzyła mi się z aparycją Julka Słowackiego na wenie Ale dzięki za zwrócenie uwagi.

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    chyba ciut za szerokim szkłem
    85 mm na pełnej klatce. W sumie prawda, bo żeby wypełnić kadr musiałem podejść dosyć blisko. Widać to szczególnie po 2 zdjęciu i po tym jak dłoń na nim wygląda ?

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka całkiem udana, może bym bardziej nasycił, za to dwójka zupełnie na nie, mina hmm nijaka, dla mnie kosz, ułożenie ręki też bez wyrazu, ni to fakulec, ni to mano cornuta (metale wiedzą o co chodzi)
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Podobne wątki

  1. Aniołek
    By Michał44 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-11-2012, 22:18
  2. [ Reportaż ] Aniołek...
    By bogackip in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 19:15
  3. [ Portret ] Aniołek
    By pablo0102 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-03-2010, 13:36
  4. [ Architektura ] Aniołek
    By Martix in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-04-2009, 12:26
  5. [ Grafizacja ] Aniołek
    By TomaszR in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-08-2008, 08:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •