Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: weather report

  1. #1

    Domyślnie weather report

    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  2. #2

    Domyślnie

    Kadr OK - może nieco za dużo dołu, ale ten żółty zafarb na niebie jakoś do mnie nie przemawia przy tej konwersji
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    To zdumiewające Sufenta, w jak ciekawych miejscach bywasz i jakie fajne kadry znajdujesz. Ten kadr naprawdę mi się podoba, nie razi mnie ani przeszkadza nawet ten ucięty budynek po lewej, a ten oświetlony kawałek budynku z prawej, ten z przeszkleniami (i falką) uznaję wręcz za smaczek! Ten prożek wodny pod nim świetnei się tam komponuje! I tylko mam nadzieję, ze to nie obraz powodzi, szkód i zalania, tylko miasteczka w rodzaju Amsterdamu czy czegoż w tym typie...

    Natomiast nei mogę przeboleć, jak obróbkowo to zdjęcie nie przystaje do fajności kadru. Kadr fajny - obróbka nie. Niby wieczór bo światła w oknach, a na zdjęćiu szarawy dzionek. Mógłby być miły wieczór, jeszcze z resztką światła dziennego, ale dnia który się już chyli - a jest jakaś nieokreślona pora bezsłonecznego dnia... Jakby wszystko uśrednić.

    Nie jestem przekonany, czy akurat przy takiej obróbce pozbawienie koloru wyszło na zdrowie. No, ale ostatecznie to Twoje zdjęcie, widać miałeś jakieś powody. Acha - podoba mi się dobrze dobrany czas naświetlania: widać ruch wody, ale jeszcze nie wyszło kompletnie gładkie mleko i faktura wody została. To się chwali.

    Gdzie to jest, tak a propos?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #4

    Domyślnie

    mi to przypomina Wetzlar
    ale niech powie Sufenta bo on to wie a ja tylko zgaduję.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziekuje za krytyczne komentarze. Zdjecie zostalo wykonane tuz po zachodzie slonca w Bamberg z Bischofsmühlbrücke. Po prawej Hotel Nepomuk, po lewej dom studencki uni Bamberg.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Co tu dużo gadać. Foto mi się podoba. Za kadrowanie, czasy i naturalność. Czuję się jakbym był uczestnikiem tej perspektywy. Fajne!
    Fuji

  7. #7
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •