Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie [DR5000] Kasia i Kamil - reportaż ślubny i sesja portretowa

    Cześć!

    Ja zwykle proszę o opinie. Więcej zdjeć jest na naszym blogu, a te tu to wyłącznie te ciekawe lub takie, które uważamy za dyskusyjne. Z góry pięknie dziękujemy!

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    Pozdrawiam!

    Rafał

  2. #2

    Domyślnie

    Nic tylko podziwiać i zazdrościć focenia takich miejsc.
    Opanowana praca z ekspozycją, przy takich miejscach to cholernie istotne. Świetnie doświetlone, magiczne kadry.
    Pytanie. Czym focone kadry po szerokościach? Fotki 8, 10, 13, 14, 15. Zależy mi na ogniskowej.
    "Nikon"

  3. #3

    Domyślnie

    z bloga
    wszystkie szerokie zdjęcia pochodzą z Olympusa OM-D E-M5II z M.Zuiko 9-18mm f/4-5.6,


    Paradoksalnie najsmutniejszy z zestawów przez Was wyprodukowany jaki pamiętam. Egzotyka nie zastąpi uczuć. Ledwie dwójka aktorów nie pociągnęła tematu pt. "Ślub" i mimo że to ciepłe kraje pusto tu emocjonalnie i chłodno jak w igloo. . Przerobiłem to raz na własnej skórze składając fotoksiazkę z dostarczonych zdjęć ze ślubu z na Cyprze. O fotografii się nie wypowiadam
    Ostatnio edytowane przez RomanZWrocławia ; 16-11-2015 o 22:55
    myślę co piszę

  4. #4

    Domyślnie

    Co przedstawia zdjęcie numer 1? Na 8 chwilę trzeba szukać PM. 9 też nie powala.
    Biorąc pod uwagę jakie zdjęcia robicie, a macie mnóstwo świetnych zdjęć w swoim pf. Biorąc pod uwagę jaką macie ogromną wiedzą na temat fotografii, to uważam,że jednak stać Was na więcej.
    W mojej ocenie uważam,że te zdjęcia są średnie. Pewnie zaraz dostanę słodkie słowa od pozostałych, ale taka moja ocena tych zdjęć

  5. #5

    Domyślnie

    Podoba mi się 6 - kadr/kolor/uczucie.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #6

    Domyślnie [DR5000] Kasia i Kamil - reportaż ślubny i sesja portretowa

    temat trudny jak mowia, bo w tym temacie trzeba wszystko, technicznie poprawnie, ale za kolega stac Was na wiecej, tylko nie robcie focha, po prostu misz masz, eh, stary sie robie
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 17-11-2015 o 01:11
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Trochę faktycznie mało ślubny ten ślub.
    Ile milionów ISO na 10tce?

  9. #9

    Domyślnie

    A ja nie lubię wiejskich przytupów, czerwonych twarzy i zabawy na 100 fajerek. Mnie ten reportaż się bardzo podoba zarówno fotograficznie jak i nastrojowo. Numer jeden według mnie jest w zestawie nie potrzebny. Wszędzie jak ktoś wspomniał bardzo dobrze opanowane światło. Udało się pokazać nastrojowo luzacki klimat bez spinki. I mnie się właśnie to podoba. A miejsce magiczne i to nie tylko na ślubną relację.
    pozdrawiam
    Fuji

  10. #10

    Domyślnie

    Czyli greckie wakacje.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •