Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Noc na Trzech Koronach

    Postanowiłem nocne zdjęcia z Trzech Koron w Pieninach wyodrębnić w osobnym wątku. Start z Radomia o 21 i atak szczytowy z marszu spod schroniska "Trzy Korony" wymaga osobnego tematu. Pierwszy raz udało mi się uzyskać w miarę ostre zdjęcia nocne z Trzech Koron. Raz, że byliśmy z kumplem na platformie sami to wiatr, który zawsze tam hula dość mocno akurat zelżał. Poświęcenie miało sens według mnie ale czy się nie mylę to już pozostawiam Waszej ocenie. Zapraszam w jedno z bardziej spektakularnych miejsc w Naszym kraju: Trzy Korony, Pieniny.

    1.



    2.



    3.



    4.



    wschód słońca zbliża się WIELKIMI krokami...

    5.


  2. #2

    Domyślnie

    Nie mam faworyta, ale powiem uczciwie, że bardzo podobają mi się te foty. Może jedynkę podałbym ciemniej i bez księżycowej flary, to jednak szczegół bez negatywnego wpływu na całość.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    I to są fantastyczne zdjęcia.
    Pierwsze - świetny minimalizm i niekoniecznie zgadzam się z Andrzejem. Ta flara troszkę tę fotę "ożywia"...!
    NIKON

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystkie bardzo fajne, moim faworytem nr.4 - chyba
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #5

    Domyślnie

    Po poprzednim wątku (o wschodzie) można było się spodziewać, że noc tak właśnie wyglądała .
    Fajowo Ci to wyszło, klimatycznie .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  6. #6

    Domyślnie

    fajnie wyszlo jak dla mnie to 3, 4 i 5 z naciskiem na 3 i 5. Jakby 1 byla bez flary i na wzor 3 to bylby miód
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  7. #7

    Domyślnie

    Dziwnie wyglądają gwiazdy widziane 'za dnia'.
    Nikon D5100, Nikkor 18-300

  8. #8

    Domyślnie

    Kurde, przewijałem w ta i wewta ale najbardziej podoba się 5. Piękna jest, a i reszcie nic nie brakuje.
    Gratuluje wytrwałości.

  9. #9

    Domyślnie

    Się wtrącę technicznie, na każdym zdjęciu są dwa poziome, szare paski. Mniej więcej w połowie i 1/4 zdj od góry. Coś z matrycą czy obróbką?

  10. #10

    Domyślnie

    Dziękuję Wam wszystkim za wizytę oraz swój punkt widzenia. Cieszę się, że i Wam te zdjęcia się podobają. Na bank jeszcze coś pokażę.

    Cytat Zamieszczone przez Assire Zobacz posta
    Się wtrącę technicznie, na każdym zdjęciu są dwa poziome, szare paski. Mniej więcej w połowie i 1/4 zdj od góry. Coś z matrycą czy obróbką?
    Kurcze masz rację z tymi poziomymi liniami. Dzięki, że zwróciłeś mi na to uwagę. Wydaje mi się, że coś nie tak mam w laptopie. Zdjęcia zawsze obrabiam na stacjonarnym szaraku ale zmniejszam już na laptopie i wrzucam do sieci. Nie bardzo rozumiem co się dzieje i dlaczego te linie wyskakują? Pozwolę sobie dodać jeszcze jedno zdjęcie zmniejszone i dodane z poziomu peceta, wydaje się że tu wszystko gra. Kurcze nie rozumiem o co chodzi? Ktoś może coś podpowie...

    6.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •