Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113
  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar Chacal
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    N 49°82' E 19°02'
    Posty
    137

    Domyślnie

    Dla mnie nr.15 śliczny byk.
    NIKON Deczysta
    www.slowikfoto.pl

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2015
    Miasto
    GrudziÄ…dz
    Posty
    100

    Domyślnie

    Żadnego selekta nie dopatrzyłem się.

  3. #13

    Domyślnie

    Fotosy piękne, ale to jak by nie było "prawie zoo"
    Dla mnie 4 hmmm piękny okaz, choć w niewoli +/- taki dwunastak nieregularny, obustronnie koronny, może nawet już 10cio latek, kto wie jak tam u NICH, może byłby do strzelenia, ładny wieszak z niego
    1ka To aż prosi się o selekscję, taki łopatacz to piękny okaz ale na ścianie
    Oj zazdraszczać tylko takich widoków, dobrze, że to rezerwat jakiś bo już by połowa była w kiełbasach.
    Ostatnio edytowane przez tomajk ; 18-10-2015 o 00:01
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2014
    Miasto
    PL
    Posty
    140

    Domyślnie

    Zdjęcia typu 5 i 6 uwielbiam choć jeleń wygląda na nich jak pierdoła a nie jak szlachetny.

    11. nadaje siÄ™ na mema "bitch please, i'm fabulous".
    D750 & D7100 | 12-24/4 | N24-120/4 | N85/1.8 | N200-500/5.6 | LP FS 400 AW

  5. #15

    Domyślnie

    Tak mi się dobrze wydawało że to "zagroda". W realu podejść na taką odległość to potrafi chyba tylko Winetou 😊. Tak czy inaczej fotki bardzo ładne.

  6. #16

    Domyślnie

    Spodziewałem się "ostrzejszych" zdjęć. Ale zastane też są ostre i sexy.
    Nie wiem, co napisać.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    ..... Gdzieś wyczytałem, że potrafią dostrzec mrugnięcie ludzkiego oka z odległości 150m, a szelest ubrania słyszą z 600m. Kto biega z aparatem po lesie ten wie o czym piszę.
    ....
    Widzieć i słyszeć to jedno, a reagować na sygnał to drugie. W zależności od środowiska w jakim zwierzaki przebywają mają różną tolerancję na obecność człowieka. Nie raz zdarzyło mi się podejść płowe na odległość mniejszą niż 20 m. Były to w większości podejścia przypadkowe, nie zamierzone z mojej strony.
    Wydaje mi się, że bardziej istotny jest zapach jaki na sobie niesie człowiek i to czy podchodzi od nawietrznej czy zawietrznej strony. Zakładam, że mówimy o osobie która umie poruszać się po lesie

    Wspaniałe foty, mimo, że zrobione na obszarze chronionym, to i tak trzeba je docenić. Ta peruka z paproci jest świetna

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merkator Zobacz posta
    Widzieć i słyszeć to jedno, a reagować na sygnał to drugie. W zależności od środowiska w jakim zwierzaki przebywają mają różną tolerancję na obecność człowieka. Nie raz zdarzyło mi się podejść płowe na odległość mniejszą niż 20 m. Były to w większości podejścia przypadkowe, nie zamierzone z mojej strony...
    Wiem o czym mówisz @merkator . Nie raz i nie dwa to, ja podszedłem na odległość mniejszą niż 10 metrów. Co zresztą udokumentowałem na zdjęciach (i pewnie jakiś materiał wideo też się znajdzie). Oczywiście nie tak pięknych jak powyższe .

  9. #19

    Domyślnie

    piękne zdjęcia i fajny postproces.
    pozdrawiam Michał
    moje pstryki lotnicze:
    www.air.art.pl www.fotoaktywni.art.pl www.spfl.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Skoro zdjecia sie podobaja to wrzuce jeszcze kilka

    16. Czy te oczy moga klamac??

    17.

    18.

    19.

    20.

    21.

    22.

    23.

    24.

    25.

    Pozdrawiam, Maryla
    Canon

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •