Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Kadr centralny

  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Maciek, chyba nie zabrałeś zabawek ze swojej własnej piaskownicy bo źli koledzy zburzyli Ci zamek?
    Woytku, a gdzie tam. Stwierdziłem, że tak dobrze nam idą te kadry centralne, że możnaby zapodać następny. A a'propos zabawek i łopatek do piaskownicy, wyrzuciłem je w cholerę. Najwyraźniej musiałem w coś trafić. A w co? Zapraszam: http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...69#post3614969 (grunt to chwytliwa zapowiedź, bo chwytliwy tytuł sam w sobie drugi raz z rzędu nie zapewniłby odpowiedniego audytorium)

  2. #72

    Domyślnie

    Od jutra żądam tantiem, zadośćuczynienia i satysfakcji.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    PPS Aha, przeciwników kawałka mostu po prawej informuję, że klatka poprzedzająca jest bez. I ma znacznie gorsze światło...
    Prawda. I specjalnie dla malkontentów jeszcze tego McDonald'sa wystemplowałem.



  4. #74

    Domyślnie

    Butter. Or Marmite better.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #75

    Domyślnie

    Wystawało sieciowe żarełko, teraz są sklonowane drzewa... Co się tam dzieje pod Ostrołęką?
    ['O'] - | D800 | D700 | D90 |
    0> - | SiR AF 19-35 f/3.5-4.5 | N 50 f1.8G | N AF-S 24-70 f/2.8G ED | N AF-S 70-200 f/2.8G IF-ED VR | N 28-80 f/3.5-5.6D | SB-900 | /|\ Fotopro 584N/FPH52Q... [ ]-| obróbka w LR6 na Laciu pińcet dwadziścia sześ... :P

  6. #76

    Domyślnie

    Można prosić oryginał? Bo wygasł.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •