Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    boobas - dzięki

    PiKa - ja trzymam w ręce, z paskiem owiniętym wokół nadgarstka, jak po prostu idę, to na ramieniu
    kazdy rodzaj aparatu wymusza inny rodzaj obsługi, do tego specyfika robionych zdjęć, preferencje użytkownika...

    wolnyslimak - postaram się coś wrzucić od czasu do czasu
    co do szybkiej reakcji, to warto mieć przygotowany aparat z ustawieniami wstępnymi, ale tez na tyle opanowaną obsługę, by bez zwłoki coś zmienić
    co do przypadku - nieraz coś się trafi, czego wczesniej nie widziałem, ale to bardzo rzadko
    takie zdjęcia jak 19ka można sobie "wystać" - czekać i celować, aż się uda - mi szkoda czasu, ale jak się zdarzy w danej chwili to czemu nie
    Ostatnio edytowane przez Jai pur ; 17-03-2015 o 12:48

  2. #22

    Domyślnie

    18 i 23 bardzo fajne! Tylko z obróbką poleciałeś gdzieś w instagramowe klimaty.

    A aparat najlepiej trzymać jak japoński turysta - po prostu na szyi.

  3. #23

    Domyślnie

    Franek, masz rację, też to teraz widzę - na szybko obrabiałem przy lampce nocnej
    duże kontrasty i błyszczało mi to tak jakoś, więc "zmatowiłem"
    dzięki

  4. #24

    Domyślnie

    Ostatnie dwa - bardzo na tak!

  5. #25

    Domyślnie

    Na 27 ekstra ten kominiarz na dachu wygląda... no dobra nie ma go tam, ale prawie jakby był świetne
    wybieram inne systemy

  6. #26

    Domyślnie

    Franek_ - dzięki
    montini

    astronomicznych atrakcji z piątku ciąg dalszy
    30.

  7. #27

    Domyślnie

    Po półrocznej przerwie od fotografii, dziś znalazłem godzinę na tę przyjemność.
    Pomimo niesprzyjającej aury, coś się działo i nie byłem skazany na fotografowanie pustych podwórek.

    31.

    ..

    39.


    EDIT - niestety brak plików na serwerze Flickr. Zapraszamy na nasz hosting
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 01-07-2020 o 13:00 Powód: brak zdjęć z flickr

  8. #28

    Domyślnie

    40.

    ...

    44.


    EDIT - niestety brak plików na serwerze Flickr. Zapraszamy na nasz hosting
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 01-07-2020 o 13:03 Powód: brak zdjęć z flickr

  9. #29

    Domyślnie

    Pierwsze i ostatnie super.

  10. #30

    Domyślnie

    Przejrzałem całość, sporo dobrych kadrów, choć jest to teren mocno eksploatowany, ale nie jest też wyjałowiony. Z ostatniego wrzutu lubię 43, mówiąc w skrócie 'moje klimaty' (kształty, światło, człowiek). Ostatnie oki, dobrze wypatrzone, sam bym to cyknął, gdybym napotkał na drodze, chyba... . W dójce (41) czegoś brakuje, może jakieś światło i cienie, pies na krześle, oby nie kot, no czegoś domykającego . Jeden (40), czerwona torba, dobre .

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •