Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Kwiatków parę...







    Uwagi mile widziane.
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #2

    Domyślnie

    Myślałem,że chociaż kolorki fajne.....
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Fajne kolorki
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki..
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    najlepsze to to ze masz dystans
    A co do kwiatków, wiesz rośnie ich mnóstwo, kto wie czy nie tyle samo ilu jest fotografujących ich ludzi...

    Potencjalnie interesujace jest ta fotka z biedroneczką, choc szkoda, ze kwiatek uciety. Poza tym jak dla mnie to biedroneczka powinna byc czerwona, taki stereotyp.

    Bardzo sympatyczna kolorystycznie jak i kompozycyjnie bylaby nastepna fotka, jakbys ten nieszczęsny koszyczek poza kadr lekko wyciepał.

    pozdrawiam
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  6. #6

    Domyślnie

    I co ja ,biedny żuczek, zrobię jak te biedrony,u mnie,są.....pomarańczowe....no prawie.
    A koszyczek się.....nie załapał..
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    Hey. Jakiś taki duży bałagan i niepokój na tych zdjęciach. Nie uspokajają jak się je ogląda, raczej irytują. Pozdrawiam Adam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aadamuss Zobacz posta
    Hey. Jakiś taki duży bałagan i niepokój na tych zdjęciach. Nie uspokajają jak się je ogląda, raczej irytują. Pozdrawiam Adam
    Dzięki za komentarz. Nie było moim zamiarem przedstawianie "kołysanek",bo te można w każdym botanicznym atlasie i albumie zobaczyć...Mam prośbę o uzasadnienie na przykładzie oceny.."duży bałagan".Chcę unikać tego..Wiele osób oceniających używa tego określenia,ale niektórzy tylko mówią konkretnie o co chodzi...w konkretnym przypadku.
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Mam prośbę o uzasadnienie na przykładzie oceny.."duży bałagan".Chcę unikać tego..Wiele osób oceniających używa tego określenia,ale niektórzy tylko mówią konkretnie o co chodzi...w konkretnym przypadku.
    Widzisz, czasem ciężko przekazać odczucia, zwłaszcza, jak chce się je zwerbalizować krótko i węzłowato - a ludzie dziś mówią zdecydowanie krócej i mniej kwieciście niż kiedyś. Stąd potrzeba wysiłku u obu stron - mówiącej i słuchającej - jeśli przekaz ma być zrozumiały.

    Dodatkowo wszyscy tutaj w niejakim stopniu posługują się pewnym kodem, w którym słowa lub wyrażenia nabierają specyficznych znaczeń - co jest istotne, jeśli się w taką zbiorowść jak to forum weszło, i jeśli chce się z takiego forum coś wynieść.

    Duży bałagan w kadrze - takie sformułowanie dla większości osób tutaj jest nie tylko oczywiste, ale wręcz narzucające się. Stąd Twoje pytanie 'co to znaczy konretnie' wzbudza mieszane uczucia typu: co on, ślepy? Proszę Cię, w ramach próby porównaj dwa swoje zdjęcia: 1 i 2 i opisz nam dokładnie co sądzisz o tłach, podkreślam to - o tłach. Opisz jak bardzo zdjęcie ma czytelne plany, jak plan główny wyróżnie się z tła, czy to tło ma charakter spokojny czy hałaśliwy, czy zakłóca odbiór planu głównego - słowem wszystko co na ten temat możesz powiedzieć. Same tła, pamiętaj.

    Dokonaj takiego wysiłku, a jeśli go dokonasz - ja obiecuję, że wtedy wytłumaczę Ci konretnie, co to znaczy 'bałagan'.

  10. #10

    Domyślnie

    Hey. Andrzeju wiem, że łatwiej jest wytykać błędy niż samemu zrobić dobre zdjęcie Bombel opisał już wszystko w pełnej formie więc drugi raz nie ma co pisać. Za dużo szczegółow na tych fotkach, brak elementu który zwróci na siebie uwagę, wszystko raczej rozprasza. Pozdrawiam Adam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •