Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: Wilga

  1. #11

    Domyślnie

    Dzięki! Niestety Twój obiektyw mnie nieco przyhamował w zapędach. Miałem nadzieję że tak świetne zdjęcia mogę wykonać czymś własnym, ale chyba nie za bardzo...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Miałem nadzieję że tak świetne zdjęcia mogę wykonać czymś własnym, ale chyba nie za bardzo...
    Obiektyw jest ważny, ale bardziej przygotowanie się do tematu.

    18. Ranek.


    19. Po południu.


    20.

    D5 + .

  3. #13

    Domyślnie

    18 - baardzo ładny ptaszek !
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #14

    Domyślnie

    rewelacyjne ujęcia gratuluje

  5. #15

    Domyślnie

    Z ostatnich trzech zabieram 20, piękne i naturalne.
    Świetne Darku.
    P.S.
    masz tam jakiś "stołeczek" na drzewie 4-5m to bliziutko
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  6. #16

    Domyślnie

    wasilewk, przemek_83 - dzięki za dobre słowo.
    Łukasz -dzięki, niestety nie mam "stołeczka", muszę stać. Dlatego odwiedzam je tylko rano na 2 godzinki. Wczoraj był wyjątek.

    Wilgi - dzień piąty. Wczesny poranek.

    21.


    22.


    23.


    24.

    D5 + .

  7. #17

    Domyślnie

    A co masz na myśli że ptak jest wymagający? Czy trudno podejść bo jest płochliwy ? Czy coś innego?
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    A co masz na myśli że ptak jest wymagający? Czy trudno podejść bo jest płochliwy ? Czy coś innego?
    Wymagający bo:
    - trudno go namierzyć,
    - trudno znaleźć gniazdo, jest tak samo niewidoczne jak sam ptak w liściach brzozy,
    - aby go obserwować i fotografować trzeba być co najmniej na jego poziomie, czasami na 6 a czasami na 12 metrach,
    - "płochliwy" to mało powiedziane, od strony otwartego terenu nie da się podejść, próbowałem kilka razy i każdy ruch w ich stronę kończy się ucieczką, a gniazda budują z reguły właśnie na skraju lasów, przynajmniej u mnie tak to wygląda. Drugie gniazdo które udało mi się znaleźć jest na wysokości około 12 metrów bez możliwości dostępu z drzew obok, są mniejsze i w miarę cienkie.

    To tak na szybko co mi przyszło do głowy.
    Akurat ja miałem w tym przypadku farta, przynajmniej na razie.
    D5 + .

  9. #19

    Domyślnie

    super fotki i zazdroszczę obiektu , namierzyłem wilgi u mnie ale latają wysoko jedynie "pogadać " się z nimi da .
    G

  10. #20

    Domyślnie

    Gratuluję . Świetna seria. Niestety ale "przyrodnicy-ptasiarze" życia łatwego nie mają. Też podchodziłem do tematu
    dzięcioła na 5-8 metrach i jak już byłem gotowy do wspinaczki ("drzewołazy") to się skubany już "wypierzył" i poleciał w świat.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •