Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Ślub cywilny-debiut ;)

    Wrzucam kilka fotek z mojego pierwszego reportażu ślubnego - ślub cywilny w USC, na więcej póki co się nie porywam proszę o opinie.

    EDIT - brak zdjęć na serwerach.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 17-09-2023 o 11:18

  2. #2

    Domyślnie

    Nieźle, nieźle.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie, przyjemnie. Jak bym dostała taki pakiecik zdjęć chyba byłabym zadowolona. Trochę za mało pokazałeś pełnych sylwetek postaci i salę (otoczenie, kontekst), wrzuciłabym też więcej zdjęć ludzi w kolorze (tak jak na trójce).

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sessja Zobacz posta
    Fajnie, przyjemnie. Jak bym dostała taki pakiecik zdjęć chyba byłabym zadowolona. Trochę za mało pokazałeś pełnych sylwetek postaci i salę (otoczenie, kontekst), wrzuciłabym też więcej zdjęć ludzi w kolorze (tak jak na trójce).
    Niestety miałem tylko stałke 35mm na DX, więc jakoś z tym musiałem sobie poradzić (świadomie zrezygnowałem z kita 18-105), sala dość ciasna. Wiem, że kolejny raz się zdecyduję po zmianie korpusu i dobraniu szkieł, bo teraz za dużo stresu było a trzeba mieć coś pewnego i dającego większą swobodę. W kolorze mam więcej pozowanych z gośćmi oraz grupowe, reportażowe głównie robiłem czarno-białe. Młodzi bardzo zadowoleni co mnie cieszy tutaj zależy mi na opini bardziej doświadczonych w temacie

  5. #5

    Domyślnie

    Za dużo kiepskich zdjęć czarno-białych, a jak ktoś robi za dużo czarno-białych to oznacza że?
    D600 | D750 | D7200 ||| 35/1.4 ART | 50/1.4 ART | 18-35/1.8 ART | 85/1.8 G | 135/2 D | 17-35/2.8 | 24-70/2.8 | 70-210/4
    było: D700 | D3100 | D5200 | CoolPix8800 | 14/2.8 HSM | 28/1.8G | 35/1.8 G DX | 50/1.5 HSM | 85/1.8 D | 135/2 bez D | 12-24/4.5-5.6 HSM | 28-200 D i G | 18-105 G | 18-200 G | 28-300 G | 200-500/5-6.3

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawulon Zobacz posta
    Za dużo kiepskich zdjęć czarno-białych, a jak ktoś robi za dużo czarno-białych to oznacza że?
    że dużo nauki przede mną, zdaję sobie z tego sprawę wiem też, żeby nie tykać się tematu bez lepszego sprzętu, bo nie oszukujmy się, z D5100+ 35mm 1.8G cały czas "miałem pełne gacie", żeby w kluczowych momentach trafić z ostrością, NIGDY WIĘCEJ ale czarnobiałe to było życzenie Młodych, ale są aż tak kiepskie jak na pierwszy raz?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    [...] nie oszukujmy się, z D5100+ 35mm 1.8G cały czas "miałem pełne gacie", żeby w kluczowych momentach trafić z ostrością, NIGDY WIĘCEJ
    No pacz, a ja raptem tydzień temu identycznym sprzętem robiłem w kościółku i częściwo na sali weselnej i gacie, podobnie zresztą jak i ostrość, miałem przez cały czas w porządku. No dobra, może ze dwa zdjęcia z prawie 500-tki nie trafilem z ostrością ale to z mojej winy a nie sprzętu. D5100 + N35/1.8G... sprzęt jak każdy inny...

    Co do Twoich zdjęć... hmm... trochę za dużo jest zbyt ciasnych kadrów, krzywych i pociętych. I żeby nie było... ja też nie jestem zadowolony ze wszystkich swoich zdjęć choć młodzi są bardzo zadowoleni.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej1974 ; 30-06-2015 o 20:47
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    No pacz, a ja raptem tydzień temu identycznym sprzętem robiłem w kościółku i częściwo na sali weselnej i gacie, podobnie zresztą jak i ostrość, miałem przez cały czas w porządku. No dobra, może ze dwa zdjęcia z prawie 500-tki nie trafilem z ostrością ale to z mojej winy a nie sprzętu. D5100 + N35/1.8G... sprzęt jak każdy inny...

    Co do Twoich zdjęć... hmm... trochę za dużo jest zbyt ciasnych kadrów, krzywych i pociętych. I żeby nie było... ja też nie jestem zadowolony ze wszystkich swoich zdjęć choć młodzi są bardzo zadowoleni.
    Ja tam byłem zestresowany na maksa, pewnie też z racji debiutu no cóż, trzeba poćwiczyć jeszcze dużo najlepiej jako 2 fotograf, nikt nie mówił że będzie lekko

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    tutaj zależy mi na opini bardziej doświadczonych w temacie
    Doceń, że ktoś chce Ci w jakikolwiek sposób pomóc w robieniu lepszych zdjęć. Jak chcesz opinii profesjonalisty na zawołanie zapisz się do szkoły fotografii ślubnej za grube pieniądze, tam z pewnością będą służyć Ci radami.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sessja Zobacz posta
    Doceń, że ktoś chce Ci w jakikolwiek sposób pomóc w robieniu lepszych zdjęć. Jak chcesz opinii profesjonalisty na zawołanie zapisz się do szkoły fotografii ślubnej za grube pieniądze, tam z pewnością będą służyć Ci radami.
    przepraszam, może źle się wyraziłem, chodzi mi o bardziej doświadczonych ode mnie doceniam wszystkie wypowiedzi i porady i bardzo za nie dziękuję

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •