Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie [kolarstwo górskie] AMP Jelenia Góra 2015

    Trochę mnie nie było na forum, więc trzeba odświeżyć profil

    Kilka kadrów z AMP 2015 w Jeleniej Górze Trasa z roku na rok bardziej wymagająca. Enjoy (zdjęcia ściągane z FB i wrzucone tutaj, wiec jakość może być nieco gorsza)
    Mile widziane komentarze

    1
    2
    2a
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    Ostatnio edytowane przez kurczaczek ; 10-06-2015 o 10:55
    Nikon N10.5 N35 N85 N80-200 S17-50 YN568
    Zapraszam do polubienia strony

  2. #2

    Domyślnie

    Na niektórych osobiście dodałbym kontrastu. Ale i tak jak jest to wg. mnie jedne z lepszych jakie można oglądać w sieci.

    Ps. Jak się sprawuje 80-200 w boju i która to wersja?

  3. #3

    Domyślnie

    To wersja dwupierscieniowa. Sprawuje się w porządku. Jest bardzo ostry. Natomiast szybkość ostrzenia to już kwestia body. Generalnie jest ok ale kiedy zbyt dużo kolarzy zbliża się do aparatu w jednym momencie z dużą szybkością to aparat nie jest w stanie zrobić zdjęcia... Myślę że D4 by pomogło
    Nikon N10.5 N35 N85 N80-200 S17-50 YN568
    Zapraszam do polubienia strony

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczaczek Zobacz posta
    To wersja dwupierscieniowa. Sprawuje się w porządku. Jest bardzo ostry. Natomiast szybkość ostrzenia to już kwestia body. Generalnie jest ok ale kiedy zbyt dużo kolarzy zbliża się do aparatu w jednym momencie z dużą szybkością to aparat nie jest w stanie zrobić zdjęcia... Myślę że D4 by pomogło
    Dzięki za opinię.
    Ps. nawet D3 by pomogło

  5. #5

    Domyślnie

    Swoją drogą ciekawe jakby się sprawdził d750 albo d800. Czy AF byłby szybszy? Hmmm...
    Nikon N10.5 N35 N85 N80-200 S17-50 YN568
    Zapraszam do polubienia strony

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczaczek Zobacz posta
    Swoją drogą ciekawe jakby się sprawdził d750 albo d800. Czy AF byłby szybszy? Hmmm...
    Co prawda w tym teście nie ma D750, ale myślę, że warto rzucić okiem <klik>

    Edit:
    Widzę, że była aktualizacja i doszedł dodatkowy filmik na którym jest D750
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 11-06-2015 o 00:03

  7. #7

    Domyślnie

    Może ktoś jeszcze się wypowie?
    Nikon N10.5 N35 N85 N80-200 S17-50 YN568
    Zapraszam do polubienia strony

  8. #8

    Domyślnie

    Krytycznie?
    Na 5 widać torbę w kadrze :P Twoja?

  9. #9

    Domyślnie

    Tak. Moja. Plecak to jest
    Nikon N10.5 N35 N85 N80-200 S17-50 YN568
    Zapraszam do polubienia strony

  10. #10

    Domyślnie

    jak ktos wspomniał wyżej - dość przyjemne, powiedzmy że faktycznie jedne z lepszych ale to dlatego że obecnie każdy już ma "photography" przy nazwisku, a wrzuca foty nieomal z telefonu. Nie bedę sie odnosił do poszczególnych - bo to nie ma sensu - widać, że wiesz o co chodzi, a mniej lub bardziej udane - częściej są kwestią złego wyboru bo jak znam temat - z takiej imprezy przynosi się dobry tysiąc obrazków. Kilka bez sensu jak nr.12 ale kilka niezłych. Widać, że gonisz w kierunku stylu z BikeLife . Trochę odjazdów balansu bieli, tło też mogłoby być tu i ówdzie mniej wyraziste . Zastanawia, że częśćc z nich ma Ciebie za autora, a część Łukasza Sompolinskiego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •