Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Asia i Doni

  1. #1

    Domyślnie Asia i Doni

    klasyczne światło, klasyczne kadry, może komuś przypadnie do gustu.
    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    na 4 po lewej twarz wyszła dużo większa nic np na 2 po lewej ze względu na dużo jaśniejszy polik i straciła trochę tego fajnego kształtu z zarysowaną szczęką
    a personalnie, to nie lubię póz z rozszerzonymi nogami w takich spodniach w paski (3), bo te linie strasznie przyciągają wzrok w jedno miejsce

    ale światło miłe, jeden soft i coś do wypełnienia cieni z drugiej strony?

  3. #3

    Domyślnie

    na 4 po lewej twarz większa tylko ze względu na to że odległość od "fotografującego" czyli mnie do Danieli była zdecydowanie mniejsza niż na 2 - powstało delikatne przerysowanie - dzieki za spostrzegawczość
    Światło jak słusznie zauważyłes to okta 150 z gridem z prawej pod kątem 45 stopni lekko przysłonięta czarnym styropianem - stąd mocniejszy cień na podłodze - efekt w pełni zamierzony, a z lewej biała tafla styropianu i na ciasniejszych kadrach dodatkowo od dołu pod lekkim kątem srebrna blenda

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek_wozniak Zobacz posta
    a personalnie, to nie lubię póz z rozszerzonymi nogami w takich spodniach w paski (3), bo te linie strasznie przyciągają wzrok w jedno miejsce
    Nie zwróciłem na to uwagi. Teraz to na zawsze skrzywileś moja psychikę

    Nie wiem czy to wina mojej niewiedzy czy złej jakości pliku ale widać ślady obróbki w cieniach na twarzy modelek.

    Cała sesja super!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gadryiel Zobacz posta
    Nie zwróciłem na to uwagi. Teraz to na zawsze skrzywileś moja psychikę
    mi się psychika skrzywiła pod tym względem już jakiś czas temu jak Tomek Pluszczyk robił zdjęcia, gdzie modelka miała podobne ledżinsy i też pozowała "krokiem" dziwne są ogólnie te spodnie bo strasznie pogrubiają też uda ze względu na to, ze te pasy się tam rozchodzą i optycznie wszystko poszerzają ale to już taki dizajn

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •