Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Spacer po Marynarskiej

    Dawno nic ode mnie nie było, odkurzyłem aparat i takie coś wyszło:

    | FB | BLOG |

  2. #2

    Domyślnie

    Mordor z klasą pokazany

  3. #3

    Domyślnie

    Stojąc tu w korku nie zauważa się urody tych budowli Jak dla mnie dobra robota.
    ---
    Oper

  4. #4
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Świetne ! Ocieplasz wizerunek czegoś, co mnie kojarzy się wyłączni negatywnie. Korki, korporacje, brak miejsc do parkowania a mimo to ciekawie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cały set bardzo mi się podoba. Z przyjemnością obejrzałem.
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  6. #6

    Domyślnie

    2 w kwadracie najlepsza jak dla mnie.
    ...

  7. #7

    Domyślnie

    Całość przyjemna. Również uważam, że wyróżnia się nr 2, głównie za sprawą dopracowanego kadru, chociaż winieta jest dla mnie tutaj na granicy akceptowalności.

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze
    Fakt, na 2 dałem wyjątkowo mocną winietę. Rzadko ostatnio stosuję ten zabieg, ale w tym wypadku akurat bardzo przeszkadzało mi jasne niebo przy krawędziach - wzrok latał po kadrze, a z winietą jest kierowany "wgłąb" zdjęcia.
    | FB | BLOG |

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ~lxs Zobacz posta
    Dzięki za komentarze
    Fakt, na 2 dałem wyjątkowo mocną winietę. Rzadko ostatnio stosuję ten zabieg, ale w tym wypadku akurat bardzo przeszkadzało mi jasne niebo przy krawędziach - wzrok latał po kadrze, a z winietą jest kierowany "wgłąb" zdjęcia.
    Tyle, że winietą - poza niebem, które rzeczywiście mogło razić - "oberwało" się również budynkom - w każdym razie, na monitorze, na którym oglądam .

  10. #10

    Domyślnie

    Jakoś nie mogę się zachwycić tym zestawem, może dlatego że codziennie te widoki oglądam Ale sam fakt że ruszyłeś w teren działa mobilizująco, może i ja niebawem postaram się "odrdzewieć" po zimie.

    Niemniej jednak i w tym zestawie jest kilka zdecydowanie dobrych zdjęć:
    - dwójka dobrze się prezentuje w kwadracie, klasyczny dla Ciebie kadr, starannie upilnowane linie proste; chociaż widziałbym tutaj więcej zdecydowanej bieli i czerni, a mniej szarości
    - 3,4,5, - ani światło, ani kadr, niestety krzywo i nie widzę co chciałeś pokazać, trochę jakbyś na siłę podnosił aparat do góry szukając czegoś podobnego do tego, co znalazłeś na "dwójce"
    - szóstka byłaby bardzo fajna gdyby nie te samochody... wiem jak tam jest i że nie miałeś na to wpływu, ale nie zmienia to mojego odbioru. Szkoda że nie jest idealnie na wprost - kładka nie jest równo na środku tego budynku? Eh, myślałem że jest
    - ósemka jest ładnie skomponowana, z dobrze rozmytymi światłami (np na 9 drażnią te "zamrożone" samochody)
    - zamierzam się wybrać i zapolować na ten budynek z dziewiątki gdy już uprzątną jego otoczenie. To nowa i dosyć ciekawa budowla, wydaje się że będzie trudno wydobyć z niej jakieś "smaczki", ale te czerwone oświetlone piony kuszą...
    - 10 - ten eksperyment bardzo mi się podoba i pokazuje że nie zamknąłeś się w jednym stylu, to dobrze.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •