Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Tojka

  1. #1

    Domyślnie Tojka

    Znajomy poprosił mnie abym zrobił kilka zdjęć jego auta na handel :P
    Nie każdemu trafia się testarossa
    Chciałbym aby ktoś stwierdził czy choć jeden kadr ma jakiś sens.
    To nie eksponat muzealny ani szczyt kogokolwiek marzeń.Auto typowe do tyry :P
    Ma 17 lat i starałem się zbytnio tego nie ujawniać
    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  2. #2

    Domyślnie

    Wyglądają trochę, jak prosto z puszki (wiem, sprzedażowe i nie wyczuwam na nich polara. Na otomoto mogą być, ale na 3 bok samochodu wyszedł jakiś matowy, a na 6 przeszkadza mi ten samochód w bramie w tle.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Nie są prosto z puszki i polar też był tylko z ilością odbić sobie nie radził. Raz przednia szyba była lustrzana a raz boczne. Wyszedł matowy bo taki jest Nie chciałem zbytnio przesadzać z obróbką bo i tak już wygląda inaczej jak na lajfie.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Londyn/Lubin
    Posty
    107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek-83 Zobacz posta
    Raz przednia szyba była lustrzana a raz boczne.
    Żaden polar ci tego nie zniweluje na "raz" bo te powierzchnie są pod innym kątem przez co pod innym kątem pada światło i dociera do puszki. Żeby zniwelować wszystko musiałbyś zastosować stacking z kilku zdjęć z różnym ustawieniem polara.
    Zdjęcia ogólnie OK, kadry ok, jest schludnie, auto się dobrze prezentuje jak na swoje lata. Można sprzedawać

  5. #5

    Domyślnie

    szkoda, że nie zostało wykorzystane słońce które bije dookoła w tle
    FX D4s || D700 || 16mm f2.8 || AF 50mm f1.8 || AF-S 70-200 f2.8 VR || AF-I 300mm f2.8 || SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez navigator_s9 Zobacz posta
    szkoda, że nie zostało wykorzystane słońce które bije dookoła w tle
    Pamiętaj ,że duża ilosć światła uwidacznia niedoskonałości lakieru. Celowo ustawiłem auto w cieniu.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matys.ldn Zobacz posta
    Żaden polar ci tego nie zniweluje na "raz" bo te powierzchnie są pod innym kątem przez co pod innym kątem pada światło i dociera do puszki. Żeby zniwelować wszystko musiałbyś zastosować stacking z kilku zdjęć z różnym ustawieniem polara.
    Zdjęcia ogólnie OK, kadry ok, jest schludnie, auto się dobrze prezentuje jak na swoje lata. Można sprzedawać
    Dzięki ...cieszy mnie choć jedna przychylna opinia.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  8. #8

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem nietrafione tło. To jest auto miejskie, bardziej pasowało by coś w klimacie miasta.
    Stawiając auto w cieniu, naświetlałeś na cień, co spowodowało odwracające uwagę od tematu przepalenia tła, które starałeś się odzyskać w programie.
    Osobiście, zastosowałbym stacking oraz różne eskpozycje , jak wspomniał SerU.

  9. #9

    Domyślnie

    Owszem auto miejskie ale lokalizacja była celowa. Miała na celu nadać dostojności więc Pałac Morawa był odpowiedni.
    Dziś jest trudno sprzedać auto nawet jak jest w świetnym stanie. W trakcie kombinowałem z pomiarem światła ale nie było zbytnio czasu. Max 10min.
    Nie ukrywam ,że polara używałem drugi raz na aucie.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •