Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Popołudniowe zabawy z aparatem

    Hej. Zdjęcia nie mają kategorii ale prosiłbym o jakieś opinie co do zdjęć pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    A co tu opiniować? przedmioty, obróbkę, każdy coś takiego może pstryknąć.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #3

    Domyślnie

    Najbardziej ubawilo mnie stwierdzenie:
    "Niemiecka jakość ..."
    Zdjęcia, cóż ... jak kolega wyżej.

  4. #4

    Domyślnie

    Chodzi mi o pomysłowość. Czy widzicie te przedmioty w jakiejś scenografii. Otrzymałem kawę w podarunku niemiecka i wymyśliłem taka oprawę dla niej jako powiedzmy reklamy. Chociaż chciałem użyć ziaren kawy tylko nie byłem akurat w posiadaniu ziaren. Natomiast na drugim zdjęciu jest zegarek z białym tłem, trochę wydaje mi się pusto jest na zdjęciu ale brakuje mi jakiej kolwiek tematyki w jaka mógłbym obrać ten zegar pogoda na dworze nie jest najlepsza wiec bawię się w domu głównym zamiarem tych zdjęć jest tematyka oraz scenografia przedmiotów codziennych. Bo wkoncu fotografia to nasze hobby prawda wiec bawię się nią

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomcio5100 Zobacz posta
    (...) Natomiast na drugim zdjęciu jest zegarek z białym tłem (...)
    Wg. mnie to nie jest białe tło.

  6. #6

    Domyślnie

    O ile mi kolega Tomcio5100 pozwoli, to wkleję przykład, jak powinno się robić reklamę kawy na bazie podobnego zdjęcia.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak najbardziej notoryczna

  8. #8

    Domyślnie

    Jakby nasza jakość była gorsza ... Co takiego w tej niemieckiej jakości ? Nie czuję kompleksu. Kiedy w końcu ktoś napisze "Polska jakość" ?

  9. #9

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie, że zdjęcia te to tzw. pierwsza ekscytacja sprzętem i zabawa. Bardzo dobrze, nie od razu każdy musi robić super zdjęcia. Zdjęcia nie są jakoś szczególnie ciekawe, tematycznie, kadrowo , obróbkowo. Pewnie Tobie się podobają skoro je tu umieściłeś, natomiast dla większości oglądających nie są ciekawe i tyle. Pooglądaj zdjęcia tu na forum oraz innych portalach, poczytaj sobie o kadrowaniu, złotym podziale itd. miłej nauki/zabawy. Pozdrawiam
    Ps.Z tą niemiecką jakością pojechałeś
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •