Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Razzle Dazzle!

  1. #1

    Domyślnie Razzle Dazzle!

    Witajcie!

    Kilka zdjęć studyjnych z mojego ostatniego pobytu w Polsce!

    Jestem absolutnie podekscytowana planami kolejnej wizyty, ponieważ okazuje się że pomysł @Jacek_Z żeby zorganizować moje warsztaty fotografii/retuszu nabrał realnych kształtów i będę mogła podzielić się z Wami swoimi tajnikami pracy już w styczniu!

    Tu znajdziecie więcej na ten temat:
    Warsztaty

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.


    pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy styl! Chyba najdłużej 9 mnie zatrzymała. Brawo za ten set- dobra robota!

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Patrz, a ja myślałem, że zawsze rozpoznam Twoje zdjęcia. Tymczasem tu mnie zaskoczyłaś. Kobieta zmienną jest
    To, że się zdjęcia podobają (najbardziej 1, 2, 6, 9, 10) nie muszę chyba pisać.
    Co do warsztatów - piszcie w tamtym wątku (link do niego także w moim podpisie).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    Jedyne co łączy moje obrazy z Twoimi Joasiu to ..yorkterrier Hihhi... no serio ..świetny warsztat. Tajemne knowhow Joasi jak zawsze daje czadu
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe: 3 i 8
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #6

    Domyślnie

    Aż nie wiem co mam napisać... Po prostu piękne!
    ['O]

  7. #7

    Domyślnie

    Wszystkie bardzo dobre, ale jednak 10 wygrywa wszystko

  8. #8

    Domyślnie

    1 najfajniejsza
    Pozdrawiam,
    Michał C.

  9. #9

    Domyślnie

    Wybieram 8 i 10, przy założeniu że na 10-ce zamykamy modelce usta na etapie obróbki.

    Nie podzielam zachwytów nad rozchylaniem ust w taki sposób... O ile brunetka jeszcze ładnie się broni, to blondie w ogóle nie powinna robić takich min.

    Rozumiem nakłady na stylizację i make up... ale pamiętam Twoje wcześniejsze prace i trudno mi odnieść się do tej sesji... Uważaj, rutyna potrafi zabijać.
    Ostatnio edytowane przez KaarooL ; 28-11-2014 o 18:34

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2013
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Posty
    80

    Domyślnie

    Jak się da to kupuje wszystkie!
    D7000,D300S, D80, N80, N 18-70, 35 1.8G, 50 1.8D, 85 1.8G, 70-300VR, 2x SB900, S 17-50 2.8 EX
    HELIOS 52mm, JUPITER 135mm

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •