Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ICE Kraków

  1. #1

    Domyślnie ICE Kraków

    Przeglądnąłem forum i w miesiąc po otwarciu obiektu żadnej foty ...
    Na pierwszy rzut oka bardzo ciekawy budynek i z pewnością nie do ogarnięcia podczas jednego krótkiego wypadu.
    Kilka fotek z ostatniego naszego pleneru ...

    1.
    2.

    3.
    4.


    GMilk
    Teraz Lady Ku

  2. #2

    Domyślnie

    nooo opis lekko naciągnięty - ale może być
    a wracać lub zaczynać tam będziemy

    pomijając 1 bo fajne , to wybiorę nr 4

  3. #3

    Domyślnie

    I ja wybiorę 4, jest bardzo w moim guście. Na pozostałych trochę za bardzo rzeczywistość skrzeczy (zwłaszcza te kosze i billboard na 1, czy barierki na 3)... Czy latarnie na 2 nie lecą wszystkie w lewo, a WB nie szaleje (lewa strona zimna, prawa ciepła)?
    Czekam na więcej

  4. #4

    Domyślnie

    A mnie 3 najbardziej się spodobała. Oprócz architektury najpiękniejsze w tym budynku jest to, że nie spaskudzili go jeszcze reklamami.

    Ten krzyż na 1 to chyba z sąsiedniego kościoła, o ile dobrze pamiętam geografię Krakowa.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak to z Dębnik ... jakoś tak mi się spodobało to nałożenie ...

    Mnie to dziwi, że w miesiąc po otwarciu na oficjalnej stronie ICE w galerii pokazują tylko wizualizacje ...

    Generalnie w koło jest trochę "bałaganu" detalicznego... odsunięcie się od fasady w miarę pokazuje bryłę ale nie do uniknięcia są wtedy właśnie te drobiazgi ...

    powalczymy tam jeszcze ... no i pora musi być wcześniejsza aby niebo było niebieskie ...
    Teraz Lady Ku

  6. #6

    Domyślnie

    Ten wszędobylski "bałagan" często zniechęca do podejmowania nierównej walki. Kiedyś jednak trzeba się zmierzyć...
    Dla mnie 3 i 4, no może tez w odwrotnej kolejności...
    NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milk Zobacz posta
    Tak to z Dębnik ... jakoś tak mi się spodobało to nałożenie ...

    ... no i pora musi być wcześniejsza aby niebo było niebieskie ...
    Mnie też się spodobało, pewnie w jakimś konkursie fotografii religijnej zostało by zauważone

    Biorąc pod uwagę bałagan w otoczeniu, to chyba nocne zdjęcia mogą okazać się najatrakcyjniejsze. Przynajmniej na razie. Aczkolwiek w kwietniu czy maju przy dobrej pogodzie wczesne godziny poranne mogą być ciekawe ze względu na pracę światła na szkle. Kalkulator złotej godziny pokazuje, że 1 maja wschód słońca będziesz miał równolegle do mostu od strony Dietla około 5:20 (GMT+1) a już od 4:40 będzie zaczynać się poświata.

    Z chęcią poczekam na następne obrazki tego obiektu

  8. #8

    Domyślnie

    Kontynuując : trzy kompaktowe kadry z czasów „gdyśmy to budowali” + cd wieczornego pleneru






    Tutaj troszkę więcej „porządku” oraz krzywizna narożnikowej fasady – przyglądnąłem się temu WB ... cóż reflektory z lewej dają zimne światło i kolory natomiast oświetlenie ledowe foyer i latarnie mocno żółte... poprawianie na siłę hmm... zostawiłem "rzeczywistość"









    Teraz Lady Ku

  9. #9

    Domyślnie

    Przy takim budynku to tylko przy odpowiedniej porze ,aby niebo nie było ciemne. Dużo możliwości. Seria z dnia ciekawa
    Mężczyźni rozwijają się do 5 roku życia, a później TYLKO rosną..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •