Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie łedding kolejny...

    Pod ocenę się wystawiam

    Oczywiście nie umiem wybrać 15 klatek, więc chętnych zapraszam na całą wstawkę

    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.



    7.



    8.



    9.



    10.



    11.



    12.



    13.



    14.



    15.



    16.



    17.



    18.



    Pozdrawiam,
    Artur.
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jest źle, nie jest wybitnie. Artur pamiętaj że nie każda Para Młoda nadaje się do "chwalenia się"...
    Ostatnio edytowane przez Mai11 ; 24-10-2014 o 19:39

  3. #3

    Domyślnie

    14 mnie rozj.... i będąc na miejscu Pani po lewej nie chciałbym żeby ktoś upubliczniał to zdjęcie ogólnie podobają mi się te do zabawy, te z zabawy już mniej. Chodź z tych, które masz na blogu można wybrać lepsze
    --
    Thttps://forum.nikoniarze.pl/usercp.phphe only way to get rid of a temptation is to yield to it...[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie 17 - cudne wnętrze na ślubiaka, i te siurki na ścianie, stojące na baczność przez panią młodą... Kto miał pomysł na takie wnętrze? Wnuki będą miały uciechę oglądając zdjęcia babci...


    Cytat Zamieszczone przez Mai11 Zobacz posta
    ...nie każda Para Młoda nadaje się do "chwalenia się"...
    Cóż Ci nie pasuje w tej PM?

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  5. #5

    Domyślnie

    Dokładnie - Pan młody - profil na zdjęciu nr 16,12,8. Set i prace Artura są ok, ale jako materiał promujący, tej pary bym nie użył.

  6. #6

    Domyślnie

    Dokładnie to co mi się nie podoba to Pan Młody - profil na zdjęciu nr 16,12,8. Set i prace Artura są ok, ale jako materiał promujący, tej pary bym nie użył.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trzcionek Zobacz posta
    14 mnie rozj.... i będąc na miejscu Pani po lewej nie chciałbym żeby ktoś upubliczniał to zdjęcie ogólnie podobają mi się te do zabawy, te z zabawy już mniej. Chodź z tych, które masz na blogu można wybrać lepsze
    Nigdy nie potrafiłem wybrać odpowiednich zdjęć na forum, przywykłem już 14-tka poszła nieco "dla jaj" - bawi mnie niemiłosiernie mina pana pośrodku


    Cytat Zamieszczone przez skarcity Zobacz posta
    ... Kto miał pomysł na takie wnętrze?
    Młodzi Ale często bywam w takich miejscach i kompletnie mi to nie przeszkadza, ba! jest nawet fajną odskocznią od krzaczków, a z kolei sterylnych klimatów pałacowych jakoś kompletnie nie czaję...


    Mai11 - sporo prawdy zapewne jest w tym co piszesz, niemniej nigdy jakoś nie patrzyłem w ten sposób. Mega fajna para to jest i tak ich postrzegam Nie zrobię zdjęć na stronie tylko z tego materiału, ale to świeżynka i wrzucam pod ocenę na forum... choć niestety niewiele trafia się sensownych komentarzy w tej kategorii to jednak czasem coś się pojawi co uzasadnia tego typu wrzutki
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  8. #8

    Domyślnie

    Sam często wpadam w pułapkę "fajnej pary" - niestety. Zresztą to już chyba tak jest, że fotograf zawsze patrzy na swoje zdjęcia poprzez pryzmat swoich odczuć, doświadczeń - prawdopodobnie nie da się od tego odciąć...W największych agencjach fotograf robi swoje, a edytorzy swoje, i powstaje nowa jakość. Dlatego sam korzystam z forum aczkolwiek jak sam stwierdziłeś - czasem bardziej straszno niż śmieszno ;D

  9. #9

    Domyślnie

    Plener z butów nie wyrywa, ale przygotowania, ślub i wesele bardzo dobre. Lepsze te zdjęcia niż te co dawałeś ostatnio. Z tych tu 3 i 6 świetne.

  10. #10

    Domyślnie

    młoda mi sie podoba, młody nie wiem
    co do stojących fiutów na ścianie uważam, że są spoko - wiszące byłyby obelgą
    14 ma moc -tu niby, że tego tamtego ą, ę, ale niech pierwszy rzuci kamieniem kto by nie.....
    podobają mi się fajne pastelowe kolorki
    nie podobają mi się bw - juz ci kiedyś pisałem, że dokładnie tak wyglądał mocno przeterminowany papier kodaka, ale może tak ma być - mogłem go nie wywalać
    generalnie cała sesja jest ok, ale jest obrzydliwie klasyczna - co z kolei gwarantuje zadowolenie 90% rynku
    można robić sesje posrane i wprowadzać w zachwyt, ale tylko 10% rynku
    w sytuacji gdy robisz to komercyjnie wybaczam ci wybór pierwszej opcji
    aaaa.... jak pokażesz nie ślub i nie dzieci to pójdę na chwilę do kościoła
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •