Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: MM

  1. #1

    Domyślnie MM

    Witam , dawno mnie nie bylo wiec czs cos wrzucic, konstruktywna krytyka mile widziana

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Na pierwszym zdjęciu według mnie pokazałeś bardzo niekorzystnie modelkę. Chodzi mi o to że zobaczyłem pierwsze zdjęcie i pomyślałem - dobrze zbudowana atletka się szykuje, potem patrze na kolejne zdjęcia, a to taka szczulputka osóbka

    Pozostałe zdjęcia fajne.
    Helios jak zwykle zrobił robotę

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Światłoczuły Zobacz posta
    Na pierwszym zdjęciu według mnie pokazałeś bardzo niekorzystnie modelkę. Chodzi mi o to że zobaczyłem pierwsze zdjęcie i pomyślałem - dobrze zbudowana atletka się szykuje, potem patrze na kolejne zdjęcia, a to taka szczulputka osóbka

    Pozostałe zdjęcia fajne.
    Helios jak zwykle zrobił robotę
    Moze nie powiniene wrzucac tego pierwszego, ale nie moglem sie oprzec
    pozdro

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawulon160883 Zobacz posta
    Moze nie powiniene wrzucac tego pierwszego, ale nie moglem sie oprzec
    pozdro
    hehe to jest fakt patrząc na męski punkt widzenia to dłużej zatrzymałem się na tym zdjęciu oczywiście w celu oceny techniki :P

  5. #5

    Domyślnie

    w moim skromnym odczuciu - gdybyś poszedł w kierunku 2 - zrobił pełen kadr - mam na myśli nie uciał nóg było by przednio - skupiłeś się na pokazaniu bokehu - niewątpliwie bardzo zacnego - ale przez to ucierpiała modelka - kadrując na 2 całą sylwetkę i tak bokeh byś złapał podobnie na 4. Reasumując - mnie nie podchodzi kadrowanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •