Close

Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 205

Wątek: 1 z 10

  1. #151

    Domyślnie

    Dobra, to może inne - trochę bliżej.

    44.

  2. #152

    Domyślnie

    Interesujące zdjęcie, dość mocno melancholijne w odbiorze - 'dla tych co nigdy nie odnajdą straty' . Jak zawsze dobrze kompozycyjnie; ramka - chyba z okna? - jest przeciwwagą dla tła, mocno je ugruntowuje, no i oczywiście dodaje znaczeń. Ogólnie, cały wątek z Twoimi fotami podoba się mi.

    Edit: w międzyczasie pojawiło się nowe zdjęcie, ale mój tekst jest do przedostatniej foty.

  3. #153

  4. #154

    Domyślnie

    45. Wystawiaj i sprzedawaj za 4mln ojro. Jest w nim cos fajnego.

  5. #155
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Czy na zdjęciu jest Ren?
    Balony wyglądają trochę jak paprochy na matrycy trzeba je wystemplować.
    Jest bardzo fajnie. Można się bawić w różne kadrowanie (w odróżnieniu od słynnego Renu) i ciągle zdjęcie wygląda dobrze (by nie rzec świetnie). Ja bym chyba ciut uciął dołu. Ale wtedy białe kolumny będą dotykały brzegu kadru. Tak jest inna podstawa. Tylko ze ona jest taka brudna i to mi z kolei nie pasuje.
    Świetne proste zdjęcie. Zazdroszczę ci oka do wyłapywania takich prostych kompozycji.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 24-08-2014 o 18:45 Powód: orto. ("występlować")
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #156

    Domyślnie

    Aż musiałem wygooglać o co chodziło z tym Renem

    Nie jestem pewny, czy zazdrość jest tu na miejscu - czytałem gdzieś że tego rodzaju kompozycje mówią o artyście, że jest on bardzo percepcyjnie ograniczony...

  7. #157
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    ..czytałem gdzieś że tego rodzaju kompozycje mówią o artyście, że jest on bardzo percepcyjnie ograniczony...
    To pewnie pisali zazdrośnicy któyz nie potrafią tego dostrzegać.

    Ale coś w tym jest, czasami bywa się pewnych sprawach ograniczonym, a w innych za to genialnym (tak bywa z chorymi na Alzheimera). Pytanie czy warto w takim razie mieć jakąś ułomność?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #158

  9. #159

    Domyślnie

    47. Znowu trochę nie w moim stylu, ale skoro już jest jakie jest...


  10. #160

    Domyślnie

    Bardzo dobra scenka
    przyciąłbym tylko lewą stronę kadru tam coś na krawędzi jasnego jest - jakoś mnie drażni

Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •