Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Brzegowka Zwyczajna

    Pierwszy raz udalo mi sie zrobic zdjecia tym sympatycznym maluchom. Zapraszam

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    Pozdrawiam
    Maryla
    Canon

  2. #2

    Domyślnie

    Good job ! bardzo lubię tak uchwycone ptaszniki, sam nie mam warunków i cierpliwości aby ustrzelić ptaszyny.
    D700 | N18-35 | N50 | N85 | SB900

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie 3 naj. Reszta też świetna.
    D5 + .

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darjo1 Zobacz posta
    Dla mnie 3 naj. Reszta też świetna.
    Popieram!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Dziekuje bardzo i ciesze sie, ze sie podobaja
    Maryla
    Canon

  6. #6

    Domyślnie

    Ptaki wyszły dobrze, ale nie widać czy zdjęcia robiłaś w środowisku naturalnym, czy też są to wypchane modele (tak na prawdę to nawet nie podejrzewam). Brakuje mi naturalnego tła. Trochę mało środowiskowo wyszło.
    Obserwuję Twoje zdjęcia od jakiegoś czasu i bywają świetne. Te niestety nie są. Przy okazji czym robione, (jaka ogniskowa i jaka przysłona)?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Ptaki wyszły dobrze, ale nie widać czy zdjęcia robiłaś w środowisku naturalnym, czy też są to wypchane modele (tak na prawdę to nawet nie podejrzewam). Brakuje mi naturalnego tła. Trochę mało środowiskowo wyszło.
    Obserwuję Twoje zdjęcia od jakiegoś czasu i bywają świetne. Te niestety nie są. Przy okazji czym robione, (jaka ogniskowa i jaka przysłona)?
    Dzieki, lubie zdjecia pokazujace srodowisko w jakim zyja ptaki, lubie tez takie "albumowe" z czystym tlem. Te maluchy siadaly tylko na tym jednym patyku wiec albo niebo w tle mam albo odlegle krzaki. Wszystkie zdjecia robione Canonem 7d, Canon 400mm 5.6
    Canon

  8. #8

    Domyślnie

    Świetny set Maryla , gatunek trudny do fotografowania ze względu na ruchliwość jak i do naświetlania - trudno wybrać to jedno ale jak już to 5 - świetny szczegół i plastyka, wzorcowy kontrast i saturacja - gratuluję
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulama Zobacz posta
    Dzieki, lubie zdjecia pokazujace srodowisko w jakim zyja ptaki, lubie tez takie "albumowe" z czystym tlem. Te maluchy siadaly tylko na tym jednym patyku wiec albo niebo w tle mam albo odlegle krzaki. Wszystkie zdjecia robione Canonem 7d, Canon 400mm 5.6
    Dzięki za odpowiedź.
    Ostatnio mam mało wolnego czasu, więc nie zaglądałem tutaj .

  10. #10

    Domyślnie

    Udalo mi sie raz jeszcze obcowac z tymi "odrzutowcami" dorzuce wiec jeszcze kilka zdjec

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    Pozdrawiam
    Maryla
    Canon

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •