Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Grylewo.

  1. #1

    Domyślnie Grylewo.




    Zapraszam.


    1.



    2.

    Nie wiem, co napisać.

  2. #2

    Domyślnie

    Ten brak ostrości na dwójce jest celowy?Skoro to architektura a pokazujesz mlecze jako front.
    Jedynka jest ok.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  3. #3

    Domyślnie

    2-ka to oczywiście w kategorii architektury nieporozumienie.

    Pierwsze zdjęcie jest poprawne, ale daleko mu do dobrego zdjęcia. Mamy tu bardzo sztampowy, nieprzemyślany kadr - balansujący na pograniczu krajobrazu, a przez to niezbalansowany (bo zdecydowanie zbyt dużo zielska na dole.

    Mamy raczej zła ogniskową - wydaje się, że większe zbliżenie byłoby lepsze dla uwidocznienia detali bryły kościoła.
    No i mamy zupełnie przypadkowa porę dnia - z ostrym, niekorzystnym światłem, w którym w takim oddaleniu gina wszelkie detale fasady.

    Obiekt jest interesujący i nawet być może samo miejsce zrobienia zdjęcia też nie najgorsze, ale wartość tej budowli z pewnością bardziej uwypukli zbliżenie i dobrze oddane szczegóły w dobrym świetle.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #4

    Domyślnie

    Oglądam twoje zdjęcia już od dłuższego czasu i zastanawiam się jak ta pucha może wypluwać tak katastrofalnej jakości fotografie. Niszczysz obróbką swoje zdjęcia aż przykro patrzeć. Pomijam już kadry i całą technikę fotografii ponieważ nie ma sensu pisać skoro nie wyciągasz wniosków.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  5. #5

    Domyślnie

    Na jedynce niebo wygląda jak wklejone, nieuporządkowana zieleń u dołu również uroku nie dodaje.

    Patrząc na dwójkę i mając na uwadze dział, w którym to zdjęcie umieściłeś, pomyślałem, że być może dmuchawce mają nawiązywać do pionowych elementów kościoła. Przyznaję, że to wyjaśnienie jest w tym przypadku słabe ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •