Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Heartbeat of my city

    Pierwsza próba złożenia czegoś z tak wielu ekspozycji... Średnio jestem zadowolony, ale pokażę.
    Jednego mnie ten plener nauczył - przy tak dużych odległościach od samochodów używałem zdecydowanie zbyt krótkich czasów. Żeby rozmycia świateł płynnie przechodziły trzeba by naświetlać minimum 15 sekund każdą klatkę (chociaż na poszarpane ślady kierunkowskazów i tak to nie pomoże...). Zbyt krótkie ekspozycje zmusiły mnie do połączenie sporej ilości klatek, żeby uzyskać tyle smug ile chciałem i wyszło to wszystko badziewnie ehh... ;-D

    | FB | BLOG |

  2. #2

    Domyślnie

    Lubię. Światła nie wyszły źle. Tramwaj też dobrze się wpisuje. Mógłbys jeszcze popracować nad balansem bieli w dolnej części kadru - tym bardziej że na tym zdjęciu pomarańczowy obszar jest dosyć łatwy w separacji (poniżej linii horyzontu).
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny Radku i kilka słów otuchy mimo skopanej roboty ;-D
    Co do balansu - zazwyczaj go poprawiam, tutaj zostawiłem bo podobał mi się kontrast kolorystyczny między niebem a podłogą. W wolnej chwili może przysiądę i zobaczę jak będzie wyglądała "poprawna" wersja.
    | FB | BLOG |

  4. #4

    Domyślnie

    ja bym podczyścił kadr wywalając te rzeczy na krawedziach - lampę i billboard po prawej i to pionowe coś po lewej (a nawet ten mały budynek)
    Völkchlor

  5. #5

    Domyślnie

    To chyba poza moimi zdolnościami (szczególnie pionowe coś po lewej )
    | FB | BLOG |

  6. #6

    Domyślnie

    mialem na mysli kadrowanie w kompie, przycięcie proporcjonalne (ew, nie), to raczej sprawa do ogarnięcia
    Völkchlor

  7. #7

    Domyślnie

    Wygrzebałem jeszcze jedno z tego pleneru i trochę się pobawiłem balansem bieli.

    | FB | BLOG |

  8. #8

    Domyślnie

    Jest lepiej, a i sam kadr dobrze się prezentuje w pionie, też za sprawą dobrze ułożonych chmur. Fajnie że coś wyjechało z uliczki po lewej, no i zniknięcie barierki na plus

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny Mam wrażenie, że trochę zielonego się wkradło w budynki po lewej, ale jakoś nie mogłem tego usunąć... Na tym zdjęciu już trochę za późna pora była i kolory powariowały :-/

    PS. robisz jeszcze architekturę, czy pełnoetatowo na sarny przeszedłeś?

    taki bonus jeszcze:

    | FB | BLOG |

  10. #10

    Domyślnie

    2-znacznie lepsze od 3. Dwójka jest ładnie z dołu wyprowadzona poprzez linie wychodzące z rogów kadru. O reszcie, to już kolega wyżej napisał.
    3-Mnie się nie za bardzo podoba. Budynek z lewej "niepewnie" wkradający się w kadr i znak w mocnym punkcie skutecznie zepsuły to zdjęcie.
    Nie walcz w WB, tylko IMHO pracuj nad kompozycją
    Fuji

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •