Close

Strona 25 z 31 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 306
  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    niepotrzebnie, emotikona byla i takie tam. kazdy broni swoich prac i jest to normalne, zwykle jednak zauwaza sie bledy innych a nie podobne swoje, wiele razy nad tym sie dyskusje toczyly. nikt nie jest perfekcyjny i kazdemu zdarzaja sie wpadki, pytanie tylko czy pokazywac je ludziom skoro wczesniej pokazywalo sie duuuzo lepsze prace, sam mam ten dylemat rzeczone zdjecie imho jest ponizej poziomu jaki prezentujesz, dlatego napisalem co mysle, jakies wyblakle, z miejscami ktore przydaloby sie przyslonic bo sa nierownomiernie naswietlone, tu cos za duzo, tam cos za malo sam jeszcze sezonu nie otworzylem, wiec pewnie na poczatek tez bede robil gnioty, wiec nie ma sie co przejmowac
    Alez ja sobie zdaje sprawe, ze to nie jest to co bym chcial.
    Testowalem nowy sprzet i bujanka pozwolia na ledwo 3 strzaly, wyglodnialy po zimie to i prog tolerancji zmniejszony

    Ja na ten wpis ostatni o tym cudzie zareagowalem, bo to akurat do niczego mi potrzebne nie jest.


    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    na nikoniarzach raczej sie ocenia typu podoba sie-nie podoba sie. wbrew pozorom czytam makroPasje i czasem smieszne tam wpisy sie pojawiaja, ale tendencja do 'wybaczania bledow' jakby sie nieco poprawila i widac ze nie sa juz niektore prace tak jechane przez recenzentow jak jeszcze pol roku temu, jakby sie troche uspokoilo. jednakze teraz tendencja skreca w druga strone, zdjecia zwyczajnie nieciekawe albo niedopracowane technicznie (np zle zestackowane i to bynajmniej nie w poteznych skalach) sa oceniane w superlatywach, troche mnie to dziwi, no ale widocznie klimat zelzal albo moze po prostu zdjec 'najwybitniejszych fotografow z MP' nie wypada krytykowac
    U mnie oceny sa konstans, jak cos nie tegens to z reguly pisze o tym.
    Za innych to trudno mi sie wypowiadac, tutaj czy tam bez roznicy.

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    a ja ide w tym roku w innym kierunku, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Pozostaje zyczyc sukcesow



    pozdro
    Ostatnio edytowane przez nyny1 ; 11-04-2014 o 16:03
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  2. #242

    Domyślnie

    Wczorajszy:

    253.


    254.



    pozdro
    Ostatnio edytowane przez nyny1 ; 26-04-2014 o 10:24
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  3. #243

    Domyślnie

    254 mi się bardziej podoba. Tutaj takie kadrowanie mi pasuje, chociaż można by było marudzić nad uciętą roślinką

  4. #244

    Domyślnie

    Dzieki

    255.


    256.


    257.



    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  5. #245

    Domyślnie

    co by tu napisac zeby nie urazic (zartowalem)

    253. stonowalbym te biel kwaitow ktore sa poza glebia, poza tym wokol motyla jest ciemna otoczka, mam wrazenie ze cos tu bylo wyciagane z cienia albo cos spaprane przy obrobce

    254. uciety kwiatek niezbyt dobrze wyglada, dodatkowo na gorze skrzydel motyla jest biala plama zamiast faktury, poswiecilbym skale dla kompozycji w tym przypadku i zmiescilbym kwiat w calosci w kadrze

    255. naturalne i wspaniale, swietne swiatlo, biore w ciemno. ja do takiego kadru musialbym sie polozyc ale niewykluczone ze tak bede w tym sezonie robil

    256. super dol, ale na bokach ciasnota straszliwa, nie ma oddechu

    257. tez ciasno, zwlaszcza z lewej, za to z prawej naddatek przestrzeni, trzeba by to zbalansowac zeby po obu stronach bylo rowno, motyl strasznie zarowiasty, gamme w dol bym ciagnal - zdjecie nic nie straci a zyska faktura skrzydel.

    ale oczywiscie 'dobre rady' wujka M mozna wsadzic sobie w buty,. kazdy robi jak uwaza i wg wlasnego gustu

  6. #246

    Domyślnie

    Tylko do 253 sie odniose, bo reszta to kazdy moze miec inne zdanie i w sumie bardzo dobrze
    Na 253 nic nie wyciagane, te cienie sa na orginalnym nefie, ale na boga sobie nie przypomne czy czasami czegos tam za kwiatami nie bylo, w kazdym razie ingerencja byla zadna i to nie z obrobki powstalo

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  7. #247

    Domyślnie

    258.


    259.



    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  8. #248

    Domyślnie

    259 to tegoroczny? co to za gatunek?

  9. #249

    Domyślnie

    Wszystko co ostatnio zapodaje to tegoroczne

    259 to Dostojka dia.


    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  10. #250
    Oszczędny w słowach Awatar decmeister
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Kamieniec Ząbk
    Posty
    160

    Domyślnie

    258 ekstra tarcza na logo idealne :P 259 trafiony zatopiony, idealnie w punkt
    259 jakiś odbłyśnik? czy zastane światło?

Strona 25 z 31 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •