Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Porsche Carrera 4s - detailing

    Dziś trochę inaczej. Towarzyszyłem chłopakom z firmy detailingowej przy pracy z autem.
    Skupiłem się bardziej na wykonywanych pracach niż na samym aucie, ale że związek z motoryzacją jest, to wrzucam do tego działu We wtorek plener z tym samym autem. Na szczęście (nie jak w przypadku bmw M5) mam większe pole manewru w kwestii miejsca zdjęć.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    Ostatnio edytowane przez syr1us ; 28-02-2014 o 01:03

  2. #2

    Domyślnie

    Czekam na ten plener , bo tutaj lekko nudnawo. 5 ma potencjał, choć gdyby to miało iść np na www, to szerzej by trzeba, żeby logo w PG było całe widoczne. Na 2 sufit do obcięcia
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Dokumentacja ok, chociaz WB do poprawki Z ditajlingu to najwazniejsze sa 50/50 i kropelkowania, a nie jak ktos zapiernicza z maszyna

  4. #4

    Domyślnie

    Numerki 1, 2 i 6 spokojnie załatwią temat reklamy Reszta trochę się powtarza dlatego nie są konieczne.
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Dokumentacja ok, chociaz WB do poprawki Z ditajlingu to najwazniejsze sa 50/50 i kropelkowania, a nie jak ktos zapiernicza z maszyna
    Takimi zdjęciami zajmują się chłopaki, mają swój sprzęt i robią zdjęcia efektów pracy ze strony technicznej. (czyli 50/50 itp)
    Moim zadaniem było zrobienie kilku zdjęć ich podczas pracy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •