Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Portrait of The Lady

    Witajcie,

    Chcialam sie z Wami podzielic kilkoma portretami z najnowszego numeru magazynu mlodziezowego! Jestem ciekawa Waszych opini!


    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.

    Pozdrawiam cieplutko!
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 31-01-2014 o 19:10 Powód: poprawienie linków

  2. #2

    Domyślnie

    i jak zwykle szczena w podłodze...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Kolory to absolutny top of the top Światło i retusz klasa!

  4. #4

    Domyślnie

    Wchodząc w Twój wątek zawsze wiadomo że zdjęcia będą mega rewelacyjne. I tym razem jest dokladnie tak samo. Plastyka tych zdjęć jest niewiarygodna. Tu wszystko gra. Dla mnie top of the top . Jeżeli jest gdzieś bckstg tej sesji to oczywiście bardzo prosimy o linka

  5. #5

    Domyślnie

    Wchodzę na szybko i skupiam się od razu na zdjęciach. Zbierając zęby z podłogi patrzę na autora - no tak, mogłem się tego spodziewać
    Panowie pozwolą, że się przedstawię: Zdzisław Dyrman... zasadniczo...
    D700 Tokina ATX AF 17mm , T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, SB900
    XT-10 16-50,

  6. #6

    Domyślnie

    Kolorystyczna uczta - malarsko dopięte na ostatni guzik! Zieleń ftalowa pięknie współgra z miedzianym, złamanymi bielami i burgundowymi akcentami. Trochę szkoda, że tylko to jedno, ftalowe tło...

  7. #7

    Domyślnie

    Koledzy już ładnie napisali i w pełni się z nimi zgadzam. Czepnąłbym się tylko jednego detalu - prawa dłoń na jedynce - z kciuka przesłonietego materiałem zrobil się mało atrakcyjny "kikut".

  8. #8

    Domyślnie

    No to teraz zrobiłaś tu jesień średniowiecza! Bez podpisów pewnie nie rozróżniłbym epok, ale to tylko dlatego że kompletnie się na tym nie znam. Mieszane światło świetnie tu pasuje, a obróbka to już raczej standard, do którego nas przyzwyczaiłaś Ruda dziewczyna lepiej się tu wkomponowała moim zdaniem i trochę szkoda, że więcej modelek nie dało się zaangażować do tego projektu. Generalnie edytorial piękny, pomysłowy i jak zwykle profesjonalnie wykonany. Głęboko w to wierzę, że w przyszłości zobaczymy jeszcze bardziej wypasione i dla bardziej prestiżowych magazynów

  9. #9

    Domyślnie

    To nie zdjęcia, to obrazy. Heh zawsze zadaje sobie pytanie. Jak ona to robi ? Te kolory ... tylko podziwiać. Pozdrawiam.

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Kolorystyczna uczta - malarsko dopięte na ostatni guzik! Zieleń ftalowa pięknie współgra z miedzianym, złamanymi bielami i burgundowymi akcentami..
    Cytat Zamieszczone przez niolox Zobacz posta
    To nie zdjęcia, to obrazy.
    Podzielam zachwyty nad techniką. To sa obrazy. Ale to mają być zdjęcia. Słodzenia nie potrzebujesz, inni chwalą ... to ja zganię. Dla mnie one są za posągowe, sztywne i nienaturalne. Wygląda to tak jakby modelka była 5 minut w jednej pozie, zanim zrobisz zdjęcie. Oczy są już "niewidzące".
    To jest u ciebie częściej - taki masz styl.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 01-02-2014 o 20:55
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •