Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Sylwia [analogowo]

    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  2. #2

    Domyślnie

    Ze wszystkich (także tych na blogu) nr 1 najbardziej mi się podoba.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Hmm... na blogu znacznie fajniej...
    Tutaj może tylko 1...
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    No ja trochę inaczej bym ustawił, taką gradację jakości przyjąłbym po linii : 2,3,1. Dwójka bardzo fajna przez kontrast , który lubię i już. Trójka, taka ewolucja dwójki, ale z gestem, który nawet nawet dofabularyzował zdjęcie. Jedynka szczerze mówiąc podoba mi się mało. Taka jakaś ..hmm. mało przestrzenna, ostre usta, oczy mniej, albo już ślepnę na starość. Nazbyt infantylnie nijaka jest jedynka. Te zabiegi z dwójką i trójką podobają mi się bardziej.
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka w miarę choć ostrość na ustach..

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie tylko 2. Na 1 przeszkadza mi ten kosmyk włosów, bo ani nie dodaje jakiejś dynamiki....no nie wiem, mi przeszkadza. Poza tym światło mi się nie podoba. 2 jest bardzo fajne, takie błogie ciepłe słońce.... 3 jest gorsze niż 2, głębia zbyt mała przez co najbardziej wzrok skupia mi się na ostrych miejscami włosach i tam tej ostrości szukam....a szkoda, bo jakby jeszcze usta się załapały byłoby fajniej...

  8. #8

    Domyślnie

    Jak dla mnie przydałaby się trochę większa przesłona, analizując te zdjęcia i inne z bloga. Ale to tylko moje subiektywne zdanie, ogólnie jestem pod wrażeniem tej i innych sesji!
    Każdy się kiedyś uczył.
    ______
    Nikon D80

  9. #9

    Domyślnie

    Ładne, czyste prace. Bardzo mi się podobają ale pozwolisz że dorzucę swoje trzy grosze.
    1 wydaje się mieć ostrość na ustach, niby nie tragedia ale chyba lepiej jak jest na oczach
    2 za bardzo cyfrowa i troszkę wydaje mi się za ciasno.
    3 ostrość na policzku.
    Oczywiście moje uwagi nie są wytykaniem błędów na siłę. Sądzę że to bardzo ładne portrety.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •