Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: P&D Ślubnie

  1. #1

    Domyślnie P&D Ślubnie

    Hej, tym razem zapraszam na reportaż oraz sesję ze ślubu Patrycji i Damiana.
    Poniżej 15 regulaminowych klatek (jak zawsze miałem problem z wyborem odpowiednich) a znacznie więcej na BLOGU - zapraszam

    Wszystkie opinie mile widziane

    D780|17-35|35|50|85

  2. #2

    Domyślnie

    Według mnie bardzo dobra robota! Obejrzałem z ciekawością materiał zamieszczony na blogu bo sam szukam fotografa na swój ślub
    Przede wszystkim dobry reportaż, fajne kadry i przyjemna, ciepła obróbka. Fajnie, że nie zjechałeś do maksimum z żółcią tworząc bladoniebieskie twarze.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Miły secik choć na blogu jest dużo fajniej.
    Nikon

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    5

    Domyślnie

    Super zdjęcia! Jestem fanką fotki numer 11 za świetną kompozycję i uchwycenie dramaturgii chwili Takie reportaże są dobrym pomysłem, nadają dynamizmu całej realcji. Chociaż, uważam pozowana fotografia ślubna też ma swój urok. Tu mam taki dobry przykład:

  6. #6

    Domyślnie

    dzięki za wszystkie opinie
    zawsze mam problem z wyborem odpowiednich 15 zdjęć zapraszam na bloga, całość ogląda się lepiej
    D780|17-35|35|50|85

  7. #7

    Domyślnie

    wg mnie przesadziłeś z suwakiem clarity... kolory dosyć wyblakłe ale młodym się spodoba

    do Etawska : to co zaprezentowałaś/eś to przykład ślubnego kiczu gdzie widać brak pomysłu na zdjęcie, parasolka, brakująca ręka która jest w wodzie... ogólnie kicz totalny a co jest super w 11?? hmmmm jedynie 10 mi się podoba ale obróbka mogła by być trochę inna...
    Ostatnio edytowane przez Benny_Bennasi ; 06-12-2013 o 11:21
    D800| D610| 14-24mm | 70-200mm VRII | sigma 35 mm ART | SB910|900|FOMEI PANTHER 600 MINI | EIZO CS230 | PIXEL KING|SanDisc CF 32 GB x 6 | Lowepro Vertex 200 AW

  8. #8
    Harda
    Gość

    Domyślnie

    Super zdjęcia, świetne.

  9. #9
    Harnowa
    Gość

    Domyślnie

    Interesujące zdjęcia.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo dobry, solidny, technicznie dopracowany set. Mozna wiedzieć jak uzyskujesz takie nasycone i kontrastowe kolory kiedy twarze zostaja "naturalne"?
    Sprzętowy onanizm prowadzi do twórczej impotencji

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •