Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Anna w parku

  1. #1

    Domyślnie Anna w parku

    Witam
    Korzystając z okazji, że znalazła się chętna dziewczyna, która nie przestraszyła się mojego małego doświadczenia w sesjach z ludźmi, popełniłem kilka zdjęć w sobotnie przedpołudnia.
    Na początek jedno zdjęcie.
    Za uwagi z góry dziękuję.


    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  2. #2

    Domyślnie

    Ot, dziewczyna oparta o drzewo. Ładny płaszczyk. Przyzwoity kolor skóry przynajmniej na słuzbowym dellu.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie to wyszło. Nie bójcie się go... idźcie do niego Bardzo fajnie.
    "Nikon"

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie przyjemne w odbiorze, tylko podostrzyłbym trochę oczy i usunął jasna plamę przebijająca się zza głowy.

  5. #5

    Domyślnie

    Ładne i przyjemne.

    Jakbym miał się czepiać powiedziałbym, że to futro przy kapturze jakoś nie pasuje do scenerii.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za opinie i komentarze. Zdaję sobie sprawę, że nic odkrywczego w moich zdjęciach przez dłuższy czas nie będzie.
    Właśnie jak stock napisał - dziewczyna przy drzewie, na ławeczce, za drzewem
    Od czegoś trzeba zacząć i liczę na wasze celne uwagi, które nie zostaną bez echa podczas kolejnych sesji.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  7. #7

    Domyślnie

    Jeszcze dwa zdjęcia z Anną, tym razem bez drzewa, przynajmniej na pierwszym planie.
    Ewentualnie kilka liści
    Uwagi jak zawsze mile widziane.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  8. #8

    Domyślnie

    Kadrowo i kolorkowo podoba mi się Natomiast wrażenie, że strasznie skrzywdziłeś dziewczynę blurem, nie widać porów nic, a okolice brwi na 3 są strasznie sztuczne. Oczy na 3 może i takie ma ale jak dla mnie za bardzo podciągnięte.

  9. #9

    Domyślnie

    Nr 1 zdecydowanie najbardziej do mnie przemawia. Osobiście zdjąłbym tylko trochę żółci/pomarańczu z prawej strony twarzy dziewczyny. Ogólnie fajna, jesienna kolorystyka. Natomiast 2 i 3 za bardzo rozmyłeś twarz modelce. Popraw 3, bo fajne ujęcie i będzie git
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  10. #10

    Domyślnie

    I nie "popełniaj" zdjęć, tylko je rób.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •