Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Motoryzacja by LaRaza

    postanowilem wrzucac co jakis czas moje fotki


    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.



    7.


  2. #2

    Domyślnie

    Na 6 i 7 zapomniałeś dodać podpisu.

  3. #3

    Domyślnie

    Te parę pierwszych nudne trochę bo tylko tło się w sumie zmieniło a samochód ani drgnął....

    I mam wrażenie, że pierwsze fotki są przeostrzone i na 3 prawie maska zlewa się z chodnikiem na dwójce. Dla mnie wszystkie z tym pierwszy samochodem trochę za jasne wystarczyło trochę skrócić czas.

    A co do innych to szkoda, że na ostatnim cały samochód nie jest ostry

    PS: Na pierwszym trzeba było ustawić auto idealnie między dwoma latarniami, żeby zachować jakaś symetrię I mogłeś trochę popstrykać z poziomu zderzaka bo wszystkie są z góry, tylko chyba tylko na .5 trochę niżej kucnąłeś.
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie 7 i rozumiem dla czego cały nie jest ostry - tak musi być przy panningu
    Zgodzę się z CODER_BST - fotki Civica nieco nudne i te czarne błotniki nie upiększają tej Hondy.
    Mitsu nawet nieźle, choć rażą te smugi na szybie i odbicia w rogach maski. Polara nie było?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    2 ostatnie foty sa dosyc stare ale je wrzucilem

    Civic taka sesja bo nie mozna bylo tam wjezdzac wiec stanelismy tak na szybko, Civic jest na tor wiec wyglad nie gra tu roli

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Dla mnie 7 i rozumiem dla czego cały nie jest ostry - tak musi być przy panningu
    Pewny jestes?
    Co do zdjęć, to wybieram #5 za kolorki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •