Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Toyota Celica

  1. #1

    Domyślnie Toyota Celica

    Witam,
    konto już tu chwile mam ale jakoś wczesniej nic nie wrzucałem. Znajomy jednak namówił mnie do publikacji efektów ostatniej sesji zdjeciowej Toyoty Celici

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.
    Ostatnio edytowane przez KonradJanicki ; 24-07-2013 o 23:03

  2. #2

    Domyślnie

    i słusznie!
    większość poprawna czysta tylko miejscami ciemna

    i jak na moje to nie jest najlepszy kolor na to auto ;P
    D90 + N35-80 + S75-300 +H58 +N50 +SB700

  3. #3

    Domyślnie

    Przyjemny secik
    1. Słonko się ładnie ustawiło, ale samochód wygląda trochę nienaturalnie,
    2. Ciekawy kadr (leci chyba lekko w prawo), no i samochód stoi "po angielsku" na drodze - ale to drobnosteczka
    3. Kadr i światło OK ale znów samochód jakiś taki płaski (prostowałeś perspektywę?),
    4. Bardzo ładnie, choć przeszkadza nieco ten kabel między mostami (wiem, czepiam się, ale rzucił mi się od razu w oczy )
    5,6 fajnie światło zagrało i widać, co trzeba,
    7. Najsłabsze z całego zestawu. Za dużo się w cieniach pochowało a to, co widać nie zachęca,
    8. Niedomyty samochód pod listwą Fajny kadr.
    9. Mały zaciek na lakierze ale zdjęcie bardzo pozytywne,
    10. Dla tego zdjęcia warto zobaczyć cały set - taka wisienka na torcie. Świetne!
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bart1 Zobacz posta
    i słusznie!
    większość poprawna czysta tylko miejscami ciemna

    i jak na moje to nie jest najlepszy kolor na to auto ;P
    dzięki ja wole taki kolor niż czarny których pełno


    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Przyjemny secik
    1. Słonko się ładnie ustawiło, ale samochód wygląda trochę nienaturalnie,
    2. Ciekawy kadr (leci chyba lekko w prawo), no i samochód stoi "po angielsku" na drodze - ale to drobnosteczka
    3. Kadr i światło OK ale znów samochód jakiś taki płaski (prostowałeś perspektywę?),
    4. Bardzo ładnie, choć przeszkadza nieco ten kabel między mostami (wiem, czepiam się, ale rzucił mi się od razu w oczy )
    5,6 fajnie światło zagrało i widać, co trzeba,
    7. Najsłabsze z całego zestawu. Za dużo się w cieniach pochowało a to, co widać nie zachęca,
    8. Niedomyty samochód pod listwą Fajny kadr.
    9. Mały zaciek na lakierze ale zdjęcie bardzo pozytywne,
    10. Dla tego zdjęcia warto zobaczyć cały set - taka wisienka na torcie. Świetne!
    1. pewnie przez błyskany przód
    2. jak by stał poprawnie to juz tak dobrze by nie wyszło na zdjeciu
    3. chyba pierwsze co robie ze zdjeciami to prostowanie perspektywy
    4. mnie jakoś ten kabel nie rusza ale dzieki za info
    5,6 dzieki
    7. to było jedyne co pod maska zachecało do zdjeć, reszta poprostu nie wyglada ale oki zdj słabe
    8. no rzeczywiscie coś sie uchowało
    9. rzeczywiscie nie zauwazyłem tego wczesniej dzieki
    10. widze ze to zdjecie ma najwieksze wziecie

    dzieki za komantarze

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dobra kontrola nad światłem zastanym z wykorzystaniem sztucznego i do tego ta sterylność
    Podoba mi się. Moi faworyci to 1 i 10. Najmniej do gustu przypadła mi dwójeczka, ale to raczej ze względu na mało urodziwy tyłeczek modelki, więc mało konstruktywne uzasadnienie :P
    Dobra robota Konrad!
    | D5000 N18-105/3.5-5.6 PZ42X YN460II |
    hbrografia.com | http://www.facebook.com/hbrografia

  6. #6

    Domyślnie

    Konrad, dla mnie zdecydowanie 10 jest najlepszą fotą z setu. Całość bardzo przyjemna w odbiorze. Na 6 brakuje mi szczegółów z zegarów, które skryły się w cieniu. Zastanawia mnie też czy 2 nie byłaby lepsza gdyby wyprostować do filarów.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hbr Zobacz posta
    Bardzo dobra kontrola nad światłem zastanym z wykorzystaniem sztucznego i do tego ta sterylność
    Podoba mi się. Moi faworyci to 1 i 10. Najmniej do gustu przypadła mi dwójeczka, ale to raczej ze względu na mało urodziwy tyłeczek modelki, więc mało konstruktywne uzasadnienie :P
    Dobra robota Konrad!
    no mogła by mieć lepszy tyłek ale nie ma co marudzic :P


    Cytat Zamieszczone przez pes Zobacz posta
    Konrad, dla mnie zdecydowanie 10 jest najlepszą fotą z setu. Całość bardzo przyjemna w odbiorze. Na 6 brakuje mi szczegółów z zegarów, które skryły się w cieniu. Zastanawia mnie też czy 2 nie byłaby lepsza gdyby wyprostować do filarów.
    10 ma najwieksze wzięcie z tego co widze, 2 jakos prosto do mnie nie przemawiała kompletnie

  8. #8

    Domyślnie

    Moim zdaniem 1. jest ciekawsza niż 10. W środku lepiej wyglądają fotele - ich metalowe elementy mają ciekawy wzór. A z całego setu najbardziej podoba mi się 9. Bardzo wpada w oko dobre oświetlenie podkreślające zarówno lampę jak i lakier (mimo, że za tym kolorem nie przepadam
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trudnoonazwe Zobacz posta
    Moim zdaniem 1. jest ciekawsza niż 10. W środku lepiej wyglądają fotele - ich metalowe elementy mają ciekawy wzór. A z całego setu najbardziej podoba mi się 9. Bardzo wpada w oko dobre oświetlenie podkreślające zarówno lampę jak i lakier (mimo, że za tym kolorem nie przepadam
    dzieki
    ciesze się że 9 sie podoba, pierwsze moje podejście do takiego oświetlenia detalu auta

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •