Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Exclamation Drugi najlepszy plener w Żeliszowie !

    C-c-c-c-ombo breaker!

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  2. #2

    Domyślnie

    A tutaj poprzednia odsłona z inną parą: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=232134
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  3. #3

    Domyślnie

    Paradoksalnie nie kupiłbym tego jako własnej pamiątki ślubnej, ale kilka kadrów jako osobne obrazy jest naprawdę pierwszorzędnych.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem czemu "paradoksalnie". Większość ludzi nie chciałaby mieć sesji ślubnej w ruinach świątyni. Do tego autor odstraszający i zniechęcający do siebie na każdym kroku poprzez wywyższanie się i bezczelny styl wypowiedzi.
    A że kilka obrazków ładnie namalowanych, to fakt. Tylko zamiast garnituru i białej sukni widziałbym podarty mundur i pałatkę

  5. #5

    Domyślnie

    Miejsce średnio wykorzystane, obróbka mz. słaba. Nie podkreśla ani młodych ani miejscówki, ogólnie dosyć płasko to wygląda. Pozy sztampowe. Nie wiem czy to jest mocna średnia, chyba nie
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BolzZ Zobacz posta
    Nie wiem czemu "paradoksalnie". Większość ludzi nie chciałaby mieć sesji ślubnej w ruinach świątyni. [...]
    Tego nie wiem.
    Wiem natomiast, ze w tych zdjęciach tło gra zdecydowanie pierwszą rolą a teoretyczni bohaterowie schodzą na drugi plan, co chyba w fotografii ślubnej nie powinno być regułą.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BolzZ Zobacz posta
    Nie wiem czemu "paradoksalnie". Większość ludzi nie chciałaby mieć sesji ślubnej w ruinach świątyni. Do tego autor odstraszający i zniechęcający do siebie na każdym kroku poprzez wywyższanie się i bezczelny styl wypowiedzi.
    A że kilka obrazków ładnie namalowanych, to fakt. Tylko zamiast garnituru i białej sukni widziałbym podarty mundur i pałatkę
    Może większość by nie chciała. Oni chcieli i ze zdjęć są bardzo zadowoleni. Podobnie jak 2 inne pary. Nie wiem co mam powiedzieć o 3 kolejnych parach, które chcą tam ze mną pojechać w tym roku. Przekonały ich do tego właśnie te zdjęcia

    Jestem odstraszający i bezczelny? Dlaczego? ;]
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  8. #8

    Domyślnie

    tak jak w poprzedniej czesci jestem na tak. Choc tutaj 3 pierwsze (najlepsze z obu czesci)

  9. #9

    Domyślnie

    A moim zdaniem jak się osiągnęło pewien poziom i sprzedaje się coś, gdzie jest taka konkurencja, nie można pozwolić sobie na to, by każdy wytykał błędy...
    Nie dziwię się zatem autorowi, że traci nerwy. Tym bardziej, że zdjęcia nie zasługują na teksty o słabej obróbce czy niewykorzystaniu miejsca...

    Ale to moja opinia. Bo też mogę.
    Bardzo mi się podoba, niegłupie kadry, malarskość w obróbce i dobre wykorzystanie światła. MOIM ZDANIEM.
    Kupiłabym.
    WWW || FB || BK
    jestem babą

  10. #10

    Domyślnie

    na pewno jedynka się wybija

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •