Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dante

  1. #1

    Domyślnie Dante

    Witam!

    1.

    2.

    3.

    Pozdrawiam!
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Bo zaraz po grillu te zdjęcie robiliśmy i patelnia straszna na dworze była Czyli ściągnąć czerwonego trochę?
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

  4. #4

    Domyślnie

    2 i 3 super... tyle, że na 2 to czoło zmarszczone hmmm, miało być chyba normalnie,
    1 jakoś źle poświecone na twarz bo nic nie widać tylko język... delikatnie przód tak z hmm +1/3EV ---- +2/3EV podciągnąć
    Na 2 lewa noga leci do środka zamiast być prosto tak jak na 1 , chyba że tak ma być to się nie znam

    Ogólnie facet fotogeniczny i na reklamę to perełka... szczególnie jakby rakietę tenisową wziął do ręki
    "Nikon"

  5. #5
    La
    Gość

    Domyślnie

    josephebeloki - sorki ze w cudzym watku ale juz kilka Twoich komentarzy czytalem i nie robiac Ci absolutnie zadnych przytykow - czas na porzadny monitor chyba.

    Teraz zdjecia :
    1. Nogi wychodza na pierwszy plan. Poza tym sie podoba. Z drobiazgow - gosc jest całkiem męski a ta opaska jakoś tak nijak mi do niego nie pasuje.
    2. Pozycja mz ok. Naturalna. Pojawia sie fragment tatoo na nodze, ale to tez nie problem. Chcialbym zeby sie gosc pochylił - optycznie twarz lepiej zagralaby z nogami jesli wiesz co chce powiedziec. Teraz geometria obiektywu wyolbrzymia dol w stosunku do gory - wielkie kolano, mala glowa.
    3. Bardzo sympatyczne, mnie sie podoba.

  6. #6

    Domyślnie

    Te zdjęcia to jakieś testy czy co? Bo nie rozumiem czemu gość siedzi na jakimś krzeselku dla przedszkolaka i robi dziwne miny...

  7. #7

    Domyślnie

    To nie krzesełko takie małe, tylko z gościa taki kawał chłopa Sesję można nazwać testową, bo była na szybko zaimprowizowana, aby tak generalnie sprawdzić jak wyjdzie, rzadko robię takie rzeczy, chyba nigdy nikogo po za moją żoną Cel był taki, że miał być portret z przymrożeniem oka, taki twardziel, ale nie do końca serio.

    @Lassar: chyba te dwie foty bardziej wychodzą naprzeciw temu o czym napisałeś tj. pozycja bardziej pochylona. Opaska to chyba jakieś sentymentalne względy i ważny napis na nie jest - ona ma swoją historię.

    Bonus 1


    Bonus 2


    Generalnie pierwsze moje podejście praktycznie do tematu facet na planie
    "Od życia bez łez, do łez nad życiem swoim"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •