Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zielenina

  1. #1

    Domyślnie Zielenina

    Może i pora dnia nie wskazana do krajobrazu, ale nie dało się obojętnie przejść


    Pozdrawiam
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  2. #2

    Domyślnie

    Zielono mi Zdaje się, że w Biesach zrobione. Podoba mi się wyciągnięcie detali na drzewach. Jaką technikę ostrzenia zastosowałeś?

  3. #3

    Domyślnie

    2-ka miła dla oka, 1-ka już mniej
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka chaotycznie w kadrze., ale dwójeczka już ładna
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za opinie.
    painter - jeżeli chodzi o detale, to tak:
    w Camera Raw - wyostrzenie na 0
    w PS, poza dodge i burn, zwiększenie nasycenia na najjaśniejszych partiach (luminosity masks), zabawa kontrastem na warstwach. Finalne wyostrzenie, to metoda, której jakiś czas temu na forum się nauczyłem
    Zmniejszenie do dwukrotnego rozmiaru wyjściowego (w tym przypadku 2000px), dwa razy wyostrzenie i zmniejszenie do 1000px.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
    zwiększenie nasycenia na najjaśniejszych partiach (luminosity masks),
    Jest zabawa.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
    Dzięki za opinie.
    painter - jeżeli chodzi o detale, to tak:
    w Camera Raw - wyostrzenie na 0
    w PS, poza dodge i burn, zwiększenie nasycenia na najjaśniejszych partiach (luminosity masks), zabawa kontrastem na warstwach. Finalne wyostrzenie, to metoda, której jakiś czas temu na forum się nauczyłem
    Zmniejszenie do dwukrotnego rozmiaru wyjściowego (w tym przypadku 2000px), dwa razy wyostrzenie i zmniejszenie do 1000px.
    Pozdrawiam Mirek
    W mordę, już jak to czytam to mi się nie chce ale efekt udany.
    A może ktoś ma taką technikę ocykaną w NX'ie, która podobne efekty daje???

  8. #8

    Domyślnie

    Ilość detalu zwraca mi uwagę na prace Ansela Adamsa. Dobrze to wygląda.
    Kadrowo, jakoś nie mogę się znaleźć, dwójka chyba lepsza.
    flickr / Rolleicord, Canon

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie osobiście najbardziej denerwowało jak uzyskać czyste i głębokie niebo - klarowne, tu już efekt jest zadowalający.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •