Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie chochołowskie krokusy

    Pewnie nie raz i nie dwa tu były pokazywane - ot dokument, że i w tym roku dopisały: krokusy w Dolinie Chochołowskiej

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  2. #2

    Domyślnie

    Cieniutko technicznie - niestety ...
    Album, choć nie wiem czy i to warto
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    3,4,5 => bardzo fajnie i technicznie... bez przesady Radku.

    Każdej kobiecie się każde spodoba
    "Nikon"

  4. #4

    Domyślnie

    Za Radkiem - na 1,2,5 przepały rażą, a szkoda bo warunki przednie. Na dwójce dodatkowo bliki i winieta (filtr lub źle nakręcona osłona) w LG i PG rogu - a jak dla mnie to zdjęcie miało potencjał ze względu na szeroko pokazane pole krokusów.
    3 i 4 mogą się podobać, ale to raczej stricte przyroda niż krajobraz.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, Koledzy są przepalenia i nie ma przeproś - nie wiem co na to poradzić poza kadrowaniem. Coś podpowiecie? Mi chyba nie przeszkadzają - w końcu tam jarało słoneczko i na własne oczy widziałem biel na niebiosiech... ale jak się da poszerzyć warsztat to czemu nie, z chęcią się nauczę.

    creep - bliki po prostu akceptuję a te ciemne miejsca w LP i PG to odbicia filtra: ciąłem ciąłem ale żal mi było każdego milimetra oddającego przestrzeń no i faktycznie za dużo zostało
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  6. #6

    Domyślnie

    Ale po co ciąć? Stempel i nie ma śmieci w rogach. Tak samo z blikami.
    Wydaje mi się, że pora była na tyle późna, że nawet filtry połówkowe nic by nie zdziałały, słońce faktycznie bardzo mocne. Ale zawsze można spróbować, dodatkowo jeszcze statyw i kilkukrotna ekspozycja - tylko nie podejrzewam żebyś na taki spacer chciał brać statyw...

  7. #7

    Domyślnie

    Przede wszystkim to właściwie we wszystkich zdjęciach leży ekspozycja. Wszystkie są prześwietlone i to mocno.
    A new shit has come to light...

  8. #8

    Domyślnie

    Numer 3. jest najlepszy.
    Nie wiem, co napisać.

  9. #9
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Przede wszystkim to właściwie we wszystkich zdjęciach leży ekspozycja. Wszystkie są prześwietlone i to mocno.
    Pora na zdjęcia nie najlepsza ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

  10. #10

    Domyślnie

    Nie chodzi o porę, tylko ustawienia aparatu.
    A new shit has come to light...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •