Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie Biebrza rzeka jakiej nie znamy

    Zapraszam na opowieść o Biebrzańskim Parku Narodowym. Miejscu gdzie swój niesamowity spektakl toczy przyroda. Tworząc niesamowite widoki, pełne piękna, ornitologiczny raj. (przepraszam za duzą ilość zdjęć)

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14

  2. #2

    Domyślnie

    No cóż Dawidzie...tym razem jednak nie pochwale całego setu.
    Najlepsze dla mego oka jest 6 - za mgłe, za łosia w tle, za oczy
    Potem jest 9 - ciekawie ukazany ols 5 i 14 również dobra, troszkę gorzej 1 i 2.
    Obcięty lisek na 3 strasznie boli
    Biebrza krajobrazowo za dnia - no...nie najlepiej
    4 - minimalnie poruszona ? Uwielbiam takie klimaty jak na 7, ale chaszcze psują efekt.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajny reportaż Dawid, widać jak to jest trudny teren, łosie bardzo fajne, lisek ze zdobyczą i tą kroplą krwi przedni Trochę za dużo kadrów w pionie - w jakich okolicach byłeś - były trudności z dotarciem na Carską Drogę i Czerwone Bagno ?
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  4. #4
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Mieszkaliśmy w Goniądzu, na polach niesamowite ilości wody, w lesie na carskej śniegu "po kolana". Po mału drobnica wybiera zbiorniki wodne na polach. Mi niestety dwa dni przed wyjazdem popsuł sie d700 i awaryjnie pożyczyłem d7000. I powiem szczerze totalne dno . Niby szybo ostrzył ale jak się okazywało zdjęcia mydło. Na dzień przed końcem wyjazdu odkryłem ze ostrzy z N500 vr i N300 2,8 na dwa razy czyli tzw doostrzanie. Także lajtowo podeszłem do zdjęć

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Mieszkaliśmy w Goniądzu, na polach niesamowite ilości wody, w lesie na carskej śniegu "po kolana". Po mału drobnica wybiera zbiorniki wodne na polach. Mi niestety dwa dni przed wyjazdem popsuł sie d700 i awaryjnie pożyczyłem d7000. I powiem szczerze totalne dno . Niby szybo ostrzył ale jak się okazywało zdjęcia mydło. Na dzień przed końcem wyjazdu odkryłem ze ostrzy z N500 vr i N300 2,8 na dwa razy czyli tzw doostrzanie. Także lajtowo podeszłem do zdjęć
    Eeee, nie przesadzaj, parę zdjęć w secie naprawdę jest dobrych w klimacie ,,biebrzańskim". Znam takich co wracają wyłącznie z widoczkami bo sobie nie zdawali sprawy w jakim terenie im przyjdzie fotografować Nie jest źle - fakt na Biebrzę to trzeba mieć spoko tydzień i terenówkę W końcu maja możemy wyskoczyć - kwatera Wroceń lub Kopytkowo.
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  6. #6

    Domyślnie

    O kurcze, że ja tego jeszcze nie widziałem. Bardzo przyjemnie się ogląda. Z jednej strony niektóre fotki spokojne inne bardzo dynamiczne. Łosiowe bardzo mi się podobają. Ładnie pokazana piękna przyroda.
    Fuji

  7. #7

    Domyślnie

    Mi osobiście podobają się 14 i 9 Widać u ciebie reporterskie skłonności, warto pracować w tym kierunku
    D7000 nie jest taki straszny
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo ładny "Biebrzański secik" i dobrze oddany klimat przedwiośnia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •