Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Ślub plenerowy

  1. #1

    Domyślnie Ślub plenerowy

    Wietrzymy szuflady przed nowym sezonem i wrzuciliśmy na stronę piękny plenerowy ślub - całość w Pałacu w Oborach. Poniżej 15 klatek, więcej można zobaczyć tutaj - http://slubne.kryjak.pl/12ng Chętnie usłyszę, cc się Wam podoba, a co może trochę mniej

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.

  2. #2

    Domyślnie

    Przepiękny ślub!!! Bardzo dobrze sfotografowany i w ciekawy sposób opowiedziany. Zazdroszczę tak wyjątkowych i niecodziennych okoliczności.
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  3. #3

    Domyślnie

    9 i 15 to mistrzostwo jak dla mnie
    d90 + 18-55 + 50/1.8 + 55-200 VR + Carl Zeiss Sonnar 135/3.5 + S10-20/4-5.6 + SB-600 + Nissin Di622

  4. #4

    Domyślnie

    a jak dla mnie to nie jest tak super. Kolory jakieś smutne a ta ramka

  5. #5

    Domyślnie

    Nie jestem specem wręcz przeciwnie ale jak dla mnie ujęcia, emocje złapane bardzo dobrze, ale obróbka średnia.
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez QubaKpl Zobacz posta
    Nie jestem specem wręcz przeciwnie ale jak dla mnie ujęcia, emocje złapane bardzo dobrze, ale obróbka średnia.
    Co do emocji na zdjęciach to jak wyżej. Co do jakości to nie wiem czy to obróbka, bardziej chyba niebyt szczęśliwie dobrane ustawienia podczas fotografowania. Dla mnie zawartość ciekawa, ale wykonanie już trochę mniej.
    pozdrawiam
    Tomek

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    ....bardziej chyba niebyt szczęśliwie dobrane ustawienia podczas fotografowania...
    Mógłbyś rozwinąć, skoro już powiedziałeś "A"? MZ fajny materiał, do autora wątku: czemu tak dużo czarno-białych zdjęć z ceremonii?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    Co do emocji na zdjęciach to jak wyżej. Co do jakości to nie wiem czy to obróbka, bardziej chyba niebyt szczęśliwie dobrane ustawienia podczas fotografowania. Dla mnie zawartość ciekawa, ale wykonanie już trochę mniej.
    buhahaha większej durnoty dziś z rana jeszcze nie przeczytałem....

    Kadry dobrze poklepane, momenty dobrze połapane, jest git!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_K Zobacz posta
    buhahaha większej durnoty dziś z rana jeszcze nie przeczytałem....
    Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Proszę komentować zdjęcia, nie komentarze.

  10. #10

    Domyślnie

    Zdecydowanie wybija sie 15tka.
    O co chodzi na 3 ??

    Blog oglada sie bardzo milo, kilka bdb klatek - calosciowo rowniez bardzo dobrze.
    Ostatnio edytowane przez MARTINK ; 24-03-2013 o 13:58

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •