Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie W drodze do mlecznej

    Polowanie na gwiazdy i drogę mleczną - zapraszam.

    ***


    ***

  2. #2

    Domyślnie

    Moje brwi sie znacznie podniosly! Swiatlo na skalach, rozmieszczenie w kadrze... swietne ujecie!

    A z marudzenia:
    1) Niebo moglo by byc ciut ostrzejsze.
    2) Ktos mi tu mowil, ze nie jest fanem waskich fotek
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Ach to Twój ten pionik... Ależ tu się świeci na tym niebie, jak dla mnie git po całości
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Moje brwi sie znacznie podniosly! Swiatlo na skalach, rozmieszczenie w kadrze... swietne ujecie!

    A z marudzenia:
    1) Niebo moglo by byc ciut ostrzejsze.
    2) Ktos mi tu mowil, ze nie jest fanem waskich fotek
    1 - nie chciałem za bardzo przeostrzyć i zostawiłem jak jest, jakoś kłujące gwiazdy nie bardzo do mnie przemawiały
    2 - robiłem co mogłem, ale jakoś to niebo lepiej prezentuje się w pionie

  5. #5

    Domyślnie

    Gdyby jeszcze napisał Pan jak się tworzy taka fotografię ?! Chyba proszę o zbyt wiele. Przepiękne zdjęcie. Zbyt rzadko patrzymy ponad głowy ... takie fotografie powinny wisieć na każdym skrzyżowaniu. Ogromna przyjemność patrzenia na Pańską pracę. Dziękuję !
    Panerai vel Eliot Capone

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Elegancko!
    Tak na marginesie, już od dłuższego czasu planuję taką fotę w górach i ciągle coś nie po drodze.....
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odwiedziny i szczególnie za pozostawienie słowa!

    Cytat Zamieszczone przez Panerai Zobacz posta
    Gdyby jeszcze napisał Pan jak się tworzy taka fotografię ?! Chyba proszę o zbyt wiele. Przepiękne zdjęcie. Zbyt rzadko patrzymy ponad głowy ... takie fotografie powinny wisieć na każdym skrzyżowaniu. Ogromna przyjemność patrzenia na Pańską pracę. Dziękuję !
    Co do zjdęcia to żadna tajemnica Najważniejsze to dobre warunki i pora. Każde źródło światła jest na niekorzyść (choć w tym przypadku na plus wypadło podświetlenie skał mz). I w zasadzie to cała zabawa żeby trafić/zaplanować najlepsze możliwe warunki, położenie drogi mlecznej i absencja księżyca. Co do technikaliów to tak jak ktoś w linku wyżej wrzucił: 30 sekund ekspozycji na jak najbardziej otwartej przysłonie (u mnie 2.8 ) i ISO w moim przypadku 1250.
    Ostatnio edytowane przez hateom ; 13-03-2013 o 22:48

  9. #9
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Już wczoraj wymiękłem...

  10. #10

    Domyślnie

    Kurczaczek, piękne niebo, piękny pionik. Światełko pełna gitarra!
    Fuji

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •