Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie Poranek na Lofotach

    No i spełniło się jedno z miejscówkowych marzeń fotografa-amatora.
    Między innymi takie, że świt o 9-tej



    Pod spodem słuszny rozmiar.

  2. #2

    Domyślnie

    Hehe!, tak to można wstawać na wschód i do tego być zadowolonym podwójnie. Z pory dnia i ze światła.
    Świetne kolory, czekamy na większą wersję ... OK już widzę ...
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobre, w to mi graj! Pozazdrościć tylko...

  4. #4

    Domyślnie

    zazdroszczę...zdjęcie jak najbardziej OK
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #5

    Domyślnie

    Pięknota nieskończona, piękne światło i tonacja, na XL już w ogóle z sandałów wyrywa.
    Teraz byłeś? Latem też jest ciekawie, świt i zachód to dwa w jednym, słoneczko nie chowa się za horyzontem.
    LED ZEPPELIN

  6. #6

    Domyślnie

    Dopiero wróciłem. Fotograficzny raj, pod warunkiem że jest pogoda. Mi akurat dopisała, jak widać. Co nieco jeszcze pokażę. A w któreś lato rzeczywiście trzeba będzie wrócić...

  7. #7

    Domyślnie

    W moim lesie, nie ma takich kadrów
    Mocne!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez newry highwayman Zobacz posta
    Dopiero wróciłem. Fotograficzny raj, pod warunkiem że jest pogoda. Mi akurat dopisała, jak widać. Co nieco jeszcze pokażę. A w któreś lato rzeczywiście trzeba będzie wrócić...
    Znam miejsce w bezpośredniej bliskości Lofotów (z widokiem na nie) z pogodą niemal gwarantowaną (mówię o lecie). Wielokrotnie spędzałem tam wakacje.
    A tak między nami mówiąc zawsze marzyła mi się zimowa wycieczka w tamte strony.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Panie weź Pan to, idź Pan stąd!!!
    Mega, jak dla mnie!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  10. #10

    Domyślnie

    BDB jest - super światło, dobry kadr, urokliwe miejsce....czego chcieć więcej
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •