Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Kolega ma motocykl...

    Co myślicie?

    *** 1 ***


    *** 2 ***


    *** 3 ***


  2. #2

    Domyślnie

    Nie pasuje mi tu otoczenie dla takiego motocykla. Lepiej byłoby fotografować w terenie, w którym da się tym jeździć.

  3. #3

    Domyślnie

    Zamysł był, żeby skontrastować nowoczesną technologię ze starymi ruinami. Fotek w terenie jest już cała masa

  4. #4

    Domyślnie

    A mi się podoba. Szczególnie jedynka i dwójka. Napisz proszę jak i czym błyskane.
    Pozdrawiam, Karol.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    A mi się podoba. Szczególnie jedynka i dwójka. Napisz proszę jak i czym błyskane.
    Dzięki, błyskane jedną SB-700 w commander mode przez wbudowany dyfuzor.
    Trójka bez lampy.

  6. #6

    Domyślnie

    także mi się podoba 1 i 2 dość ciekawe połączenie motywu głównego z tłem na +
    Człowiek całe życie się uczy...

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo mi się fotki podobają. Zwłaszcza 1 i 3. Na dwójce jakoś mi te mury za bardzo się z motocyklem zlewają. Ale poza tym jest bajka. Ładny motorek, otoczenia ciekawe, ładnie podświetlone, niebo, trawka - wszystko tak, jak powinno być.

    Gorsze zdjecia widywałem w prospektach.
    Ode mnie gratulacje za fajną sesję

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki, miło mi to słyszeć Dorzucam jeszcze 2:

    *** 4 ***


    *** 5 ***


    ***

  9. #9

    Domyślnie

    hateom, fajne zdjęcia. Mnie najbardziej pasuje 1 kadr. Widziałbym ten set bardziej zróżnicowany zarówno w sensie miejscówek w których ustawialiście z kumplem motor, jak również samych kadrów. Motor ma sporo fajnych detali, które można ciekawie pokazać. No i skoro ścigacz to fajnie byłoby dorzucić na deser jakieś panoramowanie A tak off-topowo trochę, masz może fotki tych ruin? Bo zacne do fotografowania zdaje się
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo fajne kolorki, okolica też świetna. Stylistycznie to Kawasaki widziałbym w bardziej stonowanej industrialnej scenerii, ze względu na ten jaskrawy lakier, no i może bardziej odważnych kadrach. Za pes'em brakuje mi tu troszkę detali
    | D5000 N18-105/3.5-5.6 PZ42X YN460II |
    hbrografia.com | http://www.facebook.com/hbrografia

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •