Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Wymrożona Sandra

    Kilka zdjęć Sandry z zimowego mrożenia.
    Modelka: Sandra Jaskólska.
    Wizaż: Marta Karpiuk (meastyczna).

    Wszelka krytyka oraz uwagi mile widziane


    1.


    2.


    3.

    4. Z nieco późniejszej sesji jako dowód na to, że modelka miewa się dobrze i nie zachorowała.

  2. #2

    Domyślnie

    2ka mi się podoba - głównei ze względu na t że jak na "moje oko" to najmniej jest teatralna/pozowana

  3. #3

    Domyślnie

    3 jest wg mnie najciekawsza
    dwa szkła: prawe +1,5 lewe +2,5

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    mysłowice
    Posty
    192

    Domyślnie

    Zdecydowanie 3-ka (świetny klimat)

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie 2 i 4, na pozostałych nie podoba mi się obróbka bo kadrowo są bardzo ładne
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Kolego, poprosimy mniejsze zdjęcia. Maksimum dopuszczalne regulaminem to 1024px w szerokości i 850px w wysokości.

  7. #7

    Domyślnie

    4 extra podoba się. Dość ciekawa obróbka
    Człowiek całe życie się uczy...

  8. #8

    Domyślnie

    @FHR - ok następnym razem będą mniejsze, choć aż tak strasznie nie przekroczyłem.

    @element07 - czwórka powstała w dość specyficzny sposób, bo jest to pomalowane BW.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja 4 widziałem chyba w fajniejszej wersji. Ogólnie dosyć fajnie. Podoba się

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2012
    Miasto
    okolice Namysłowa, opolskie
    Posty
    51

    Domyślnie

    Wszystkie świetne. Na 1. nietypowe kadrowanie w jakiś sposób bardzo dobrze pasuje, ładnie ujednolicone kolorystycznie tło tworzy "lodowy" klimat. Na 2. ustawienie proste, ale subtelne przesunięcia (ramiona, ramiączka, zgięcie ręki w łokciu, delikatny przechył głowy) i wyraziste spojrzenie sprawiają, że zdecydowanie nie jest dla mnie banalne w odbiorze, 2. to chyba mój faworyt Na 3. zastanawia mnie trochę oświetlenie, chyba już tak nie pasuje jak na pozostałych, kolorystycznie też mniej mi leży, ale nadal świetne. Ładne linie, fajna "dynamika" wyłania się z ustawienia postaci. Na 4. też dość nietypowy kadr, który w jakiś sposób dobrze jednak wygląda. Chodzi głównie o cięcie głowy, najczęściej tak po czubeczku mi nie pasuje, ale tu jest ok, poza tym bardzo mi się podoba. I obróbka. Możesz opowiedzieć z grubsza jak pomalowałeś to BW? I w jaki sposób stworzyłeś wyjściowe do tego procesu BW

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •